Дразнят ли ви бабичките?

  • 13 802
  • 276
  •   1
Отговори
# 45
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Брей, ССФ е от светиците и следва да бъде канонизирана.
Мен пък ме дразнят бабичките.

# 46
  • Мнения: 12 662

Точно това ме подразни. Все едно да напишат дразнят ли ви бременните жени, защото някоя си бременна простачка ме е подразнила.

# 47
  • Мнения: 662
Аз навремето много се смеех на майка ми, че си има определено място на масата и другаде не сяда. Сега не да си Боже, някой да седне на моето място, пък дори и гостенин. Е, не се нахвърлям, но най-учтиво го помолвам да се премести.

Да, но ти говориш за къщата си.А къде ще си сядаш у вас си е твоя работа и твое право Peace. Но тук става дума за обществено място
/а в случката, която аз преживях-за поликлиника/.Аз лично не съм виждала млад човек или майка с количка да накара по-възрастен човек да се премести, за да седне тя с тезата, че първа е седнала или, че всеки ден седи на тази пейка или каквото и да е там. Laughing
Лично аз съм учудена, че често, точно възрастните, които е ясно, че са били деца, жените са били бременни и т.н., се отнасят много грубо към бременни и майки с малки дечица. Thinking

# 48
  • Мнения: 1 062
Брей, ССФ е от светиците и следва да бъде канонизирана.
Мен пък ме дразнят бабичките.


Да, освен това не пия не пуша, не ходя по-мъже, не си бия децата, винаги съм на разположение на съпруга си, перфектна домакиня съм, изглеждам перфектно и съм много умна. Канонизирайте ме. Интересно, ако не си простак дали си ССФ?

# 49
  • Мнения: 12 662
Да, Мелинда, така е. И аз съм чувала Аааа, ние навремето...
Но трябва да проявяваме и малко разбиране. Не знаеш на човек какво му е.

Мен веднъж ме оплю цял рейс, че не ставам на бременна. А аз бях бременна с проблеми и се връщах от лекар.

Последна редакция: чт, 07 авг 2008, 17:23 от Мадам Х

# 50
  • Мнения: 14 654
Имам късмет почти всички бабички в нашето паркче да са любезни с мен, а и с децата. Голяма част от тях имат внучета, които си играят с моето дете всеки ден. Разбира се, има хора, които са ми неприятни, има и бабки сред тях.
А със стар човек няма смисъл да се води спор, никога не можеш да му промениш убежденията.

# 51
  • Мнения: 95
Абе има си баби и вампирки,това е Peace

           В конкретният случай си попаднала на вампир,за което съжалявам,но не бих слагала всички баби под общ знаменател!

Хахаха, готина снимка Wink
 Да и мене не ме дразнят бабите. Явно в нашия квартал не са "баби стръвници"  Laughing напротив много са мили.

# 52
  • Мнения: 454
Да уточня за тези, които не са разбрали, защото очевидно има такива. Не става въпрос за възрастните хора по принцип, а за такива като в конкретния случай. Аз имам 2 баби, които много уважавам да са ми живи и здрави, но тук не става въпрос дали ни дразнят или не бабите, а дали ни дразнят бабите, които постъпват така.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 430
Абе има си баби и вампирки,това е Peace

           В конкретният случай си попаднала на вампир,за което съжалявам,но не бих слагала всички баби под общ знаменател!

Хахаха, готина снимка Wink
 Да и мене не ме дразнят бабите. Явно в нашия квартал не са "баби стръвници"  Laughing напротив много са мили.
Дразнят ме само ония трите бабушкери " дето ми гледат У Уаптопъ и са ми са плъоснали на пейката"

# 54
  • Мнения: 12 662
Кат та дразни и аз няма да ти покажа моя, като се покаже онуй, дето на Мацинка и се показва.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 430
Кат та дразни и аз няма да ти покажа моя, като се покаже онуй, дето на Мацинка и се показва.
сещам сааааааааааааааааааааааа Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 062
Да уточня за тези, които не са разбрали, защото очевидно има такива. Не става въпрос за възрастните хора по принцип, а за такива като в конкретния случай. Аз имам 2 баби, които много уважавам да са ми живи и здрави, но тук не става въпрос дали ни дразнят или не бабите, а дали ни дразнят бабите, които постъпват така.

Ами виж си заглавието и посоката на темата. "Пенсиите", както сама ги наричаш са сложени под общ знаменател. Мен са ме дразнели и бременни и нахални деца, но ако пусна тема за това няма да си я озаглавя "дразнят ли ви бременните" и в поста си да обясня, как оная ми ти с надутия корем, направила еди какво си. Подобна конкретна случка би ме подразнила, а такава може да случи и с някоя майка или тийн, но бабите не ме дразнят.

# 57
  • Мнения: 234
Аз лично не съм виждала млад човек или майка с количка да накара по-възрастен човек да се премести, за да седне тя с тезата, че първа е седнала или, че всеки ден седи на тази пейка или каквото и да е там. :lol
Аз пък съм виждала. Веднъж една млада майка с количка накара майка ми да сане от пейката на която е седнала, за да може да седне тя, при положение че около нас имаше още три свободни пейки.

# 58
  • London, baby
  • Мнения: 800
Дразнят ме, и още как. Смятат, че съм длъжна да им помагам. Ама лелките и майките (някои) са по-големи дразнители.

# 59
  • Мнения: 2 617
В градинките, където ходя, попадам най-вече на майки с деца или баби с деца (по-рядко), но дори и да има такива и да заемат място, както пишеш ти, ще го потърся другаде. Пък и да не седна, не е фатално.
Вече са ти го казали, дай Боже, един ден и ние ще остареем! Тогава ако го има този форум, ще пускаш теми за това, как те дразнят младите ли?!

Общи условия

Активация на акаунт