Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Раждала съм там преди 3 години, но вече не помня имена на лекари, освен това за консултации бях попаднала на една некадърница, за която после четох много негативни мнения.
Та моля ви, препоръчайте ми някой лекар от там, от когото сте доволни!
Цитирай

на седмото небе

Д-р Валери Гергов.12-часа след секцио вече тичаш.  bouquet
Цитирай

Sofia

А този Гергов води ли консултации в болницата или си има само частен кабинет? Аз питам за лекар, който води консултации в самата болница...
Цитирай

на седмото небе

През 2005г. водеше.Сега не зная.Попитай на партера от задния вход-на регистратурата на медицински център"Вяря,надежда и любов".Много добър лекар е.Аз го избрах тогава с VIP-пакет още през 3-ти месец.
Цитирай

сред маслини и портокалов цвят

А този Гергов води ли консултации в болницата или си има само частен кабинет? Аз питам за лекар, който води консултации в самата болница...

Води, да. И моето секцио е перфектно. Той по принцип не е фен на секциото, но при мен це наложи.
Случайно попаднах при него, в началото ми се видя дръпнат, но съм изключително доволна.
Цитирай

Sofia

А някой друг освен Гергов можете ли да препоръчате? Той сега е в отпуск, а аз трябва вече да се записвам и да си правя консултации...Ще съм благодарна да препоръчате и някой друг.  bouquet
Цитирай

на седмото небе

Д-р Мария Янкова
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.