Еко комплекс "Смилян" - с. Смилян?

  • 6 761
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 577
Съвсем наскоро е открит този комплекс, интересува ме някой дали е успял да го посети и какво му е мнението?
Въобще всякакви мнения за нощувки в с. Смилян и мнения ще са ми от полза.
 Благодаря ви предварително. Hug

# 1
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Ние ходихме миналата година по това време. Бяхме отседнали в "Млечен дом"с.Смилян и много ни хареса. Природата е страхотна, направихме няколко прехода и като цяло сме много доволни. И от комплекса където бяхме също, предлагаха страхотни домашни специалитети от мляко и сирене, беше чисто и приветливо.Препоръчвам го.  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 577
мими-марти, за съжаление няма места там Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 950
Посрещнах далечната 2000 година в Млечен дом в Смилян, нашата компания бяхме първите официални гости Laughing. Е никога няма да забравя тази нова година. Жалко, че няма места да нощувате там.
Мога да ти разкажа за самия Смилян и околността, има много какво да се види наоколо, пещерата Ухловица, Агушевите конаци, разходките в планината са невероятни Peace, дано се включи някой, който е посетил този комплекс и те ориентира Peace.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте,
миналата седмица бях 3 дни в с. Смилян, спахме в х. Смолена - www.smolena.com
Невероятна кухня, невероятни условия ,страхотно село, природа, да не говорим за хората. Можете спокойно да спите в този хотел, намира се почти на центъра, има разкошна градина с езерце, патици  в него, еленче, наистина е супер, цените са 40 лв на стая.
Дано се решите

# 5
  • Мнения: 3 695
Здравейте,
миналата седмица бях 3 дни в с. Смилян, спахме в х. Смолена - www.smolena.com
Невероятна кухня, невероятни условия ,страхотно село, природа, да не говорим за хората. Можете спокойно да спите в този хотел, намира се почти на центъра, има разкошна градина с езерце, патици  в него, еленче, наистина е супер, цените са 40 лв на стая.
Дано се решите
много хубаво изглежда  Peace

# 6
  • Мнения: 2 631
Ходихме в Еко комплекса миналия месец, но само на обяд, не сме нощували.

Хммм, отзиви... Rolling Eyes

Чудесна природа, много диво е местото, чак мъъъничко усойно.
Има импровизиран плаж - върху бетон, ако не се лъжа - шезлонги със шалтета и душове - реката не става за къпане там.
Атракцията е рибарника, където или сам си ловиш риба или те ти я хващат и я пекат пред теб. Освен това и картофи, друго не можаха да ни предложат за ядене - менюто не им било готово.
Нещата, които наистина ми харесаха - параклис, който е прекрасно изографисан, и скални рисунки от античността.
Освен довършената част от комплекса - има и недовършена част, както и няколко недовършени къщи в близост. Е, работници не видях, да има, но някак си строежите развалят гледката.
Самото хотелче пък е някак си в ниско и няма поглед отвисоко. Над и около него пък се издигат и голи отвесни скали.

Ами това е от мен - регионът ми е слабо място и затова съм така претенциозна.
В Млечен дом вече имат традиции в посрещането на гости и предоставят изобилна информация за места, еко-пътеки, маршрути, водачи и пр.
В Смолена на мен лично много ми мирише от зоокъта и спряхме, да ходим там, да се храним.

Общи условия

Активация на акаунт