Камери в класните стаи

  • 4 771
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 599
Сега го казаха по новините.
Е, какво ще кажете за идеята на управниците?
Аз мисля, че не е лоша, най-малкото ще се подобри дисциплината в клас.

Ето: http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=116473

Последна редакция: чт, 07 авг 2008, 20:17 от na_ga

# 1
  • Мнения: 9 865
Ми не е лоша идеята. Но на нас реализацията ни куца...

# 2
  • Мнения: 2 401
Тъпотия на квадрат (за класните стаи специално). Пак  някой требе да се налапа от "обществена" поръчка явно. Иначе съм за камерите по коридорите и входовете на у-щата заради безопасността на децата.

# 3
Не съм съгласна.Децата ще бъдат притеснени

# 4
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
най-малкото ще се подобри дисциплината в клас.

това е последното нещо , което ще накара дъщеря ми да седи мирна...някаква машинарийка , закрепена на стената Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 9 865
Нека да свикват от малки, че ББ е навсякъде. После като започнат работа в някоя фирма ще имат изградено поведение пред камера... (вече все повече навлиза видеонаблюдението). А пък може да станат журналисти или актьори, полезно е. Отвсякъде. И какво има толкова да ги притеснява, сякаш не ги снимат мама и татко от малки на домашната камерка.

# 6
  • Мнения: 4 435
Аз в новините дочух,че е заради преписванетп.И по тоя повод във Варненският свободен университет има,като по никакъв начин не са ме притеснили да препиша когато реша,нито мен,нито който и да е било от колегите.По-добре да закупят нещо по-необходимо от камери.

# 7
  • Мнения: 12 662
Да, харесва ми. Защото непрекъснато стават инциденти и после ....Ама то така, ама иначе...и до съд се стига.

# 8
  • София
  • Мнения: 62 595
 
 Нали е за предотвратяване на преписването?

Последна редакция: чт, 07 авг 2008, 21:38 от RadostinaHZ

# 9
  • Мнения: 5 710
Tова не е ли противоконституционно?

Чл. 32.
(2) Никой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи.

# 10
  • Мнения: 152
Tова не е ли противоконституционно?

Чл. 32.
(2) Никой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи.
обясни го това на кретенясалите работодатели...

# 11
  • Мнения: 5 622
Аз пък съм "за"
Не се притеснявам нито да наблюдават сина ми, нито мен, ако това би ми осигурило известна доза спокойствие. А аз на работното си място  не правя нищо тайно. Е, аз не работя в училище, но идеята ми беше, че съм ЗА камерите, на което и работно/учебно място да са те  Peace

# 12
  • Мнения: 511
Тъпотия на квадрат (за класните стаи специално). Пак  някой требе да се налапа от "обществена" поръчка явно. Иначе съм за камерите по коридорите и входовете на у-щата заради безопасността на децата.
Това ли е най-важното и необходимото.Мисля,че има много по-важни и необходими неща за закупуване от тези камери smile3513 bash

# 13
  • Мнения: 2 100
Поредната простотия Rolling Eyes Не съм съгласна, но кой ли ме пита. Тези пари могат да се вложат в много по полезни неща...Защо не подновят екскурзиите и зеленото училище примерно? Само с глупости се занимават  Whistling

# 14
  • Мнения: 2
Интетесно ми е колко ли време би издържала една камера в стаята покрай развилнелите се хлапета.И после какво ?
Мамо викат те при директора защото докато си ихраехме счупих една камера.

Общи условия

Активация на акаунт