Пречи ли бракът на секса?

  • 3 330
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

на рождения ден на милото направихме бебето  ooooh!

И ние. Хубав подарък ми направи Милото за собствения си рожден ден Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 134
По - скоро сексът пречи на брака. Laughing

# 32
  • Мнения: 2 478
Незнам,не съм омъжена.
На мен брака ми е излишен по принцип,а предствям си,ако ми пречеше на сексуалния живот.

# 33
  • София
  • Мнения: 53
Аз съвсем сериозно питам. Декларира се такава незаинтересованост, че чак се чудиш дали пък не си повреден, като спиш с мъжа си/жена си. Извратен е думата, да. Нямам нищо против да съм извратена, честно.
Аз предпочитам да се смятам за ексцентрична Mr. Green, както се казваше в един филм "Бедните са извратени, а богатите просто ексцентрични"

# 34
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Знаем, форумката не прави семеен секс, освен за продължаване на рода. Но все пак, сигурно прави някакъв. Човещинка е.
Това е въпросът? Доколко брачните креватни задължения пречат на нормалния ви сексуален живот Mr. Green

...ох .... аз и за ССФ не ставам значи, щом между брачния секс и нормалния сексуален живот слагам знак на равенство.

Анатема, анатема ... както ужасено стенеше споделетка в съседната тема.

Ще взема да се самоотлъча от тази тема, за да не я скверня.

# 35
  • Мнения: 830
пречи дотолкова, че не е здравословно съпругът ти да те излови с друг  Mr. Green иначе сексът и брака са две напълно съвместими неща при нас, че даже ми и харесва Crazy

# 36
  • Мнения: 1 447
Мислих, мислих - пречи.
Когато сме бракувани, все си казваме, че има по-важни неща от секса - работа, деца, пари, отговорности, задачи.
И се влошава количеството. А оттам и качеството.
И ставаме некви безполови роботи.
Добре че има Великденски празници, Лятна отпуска и Коледа! Mr. Green
Направо си ми взела думите от устата.

# 37
  • Мнения: 599
А едно време не правели секс преди да се бракуват.
Сега пък бракът пречел да се сексят  ooooh!
На къде отива света?

# 38
  • Мнения: 247
Не пречи въобще.

# 39
  • Мнения: 5 940
Не пречи. Помага. Винаги имаш наблизо партньор, който да те познава достатъчно, че да ти предложи секс, който обичаш.
С децата става още по-весело, чувстваш се като ученик в Борисовата градина, който аха и ще го хванат...
Половината от драмите в ДиС са написани от болни женски мозъци, които нямат какво да правят и си измислят семейна трагедия.
ССФ bowuu

# 40
  • София
  • Мнения: 62 595
Това с Борисовата градина ми хареса. Улучи десятката.

# 41
  • Мнения: 545
Ще замоля, личните коментари на ЛС, защото не обичам в това хубаво лятно време да ме карате да почиствам.

еди

# 42
  • Мнения: 3 268
Според мен на секса не пречи бракът,а децата.Те са най-големият враг на следкия,спонтанен секс.Когато децата са наоколо,няма как да се превъплатиш в героите от култовия филм "Девет седмици и половина".Да са ни живи и здрави дечицата,разбира се,но понякога няма да е лошо да оставаме само двамката с половинката,пък да видим тогава здрава ли е кухненската маса.

# 43
  • Габрово
  • Мнения: 240
[quote
Не пречи. Помага. Винаги имаш наблизо партньор, който да те познава достатъчно, че да ти предложи секс, който обичаш.
С децата става още по-весело, чувстваш се като ученик в Борисовата градина, който аха и ще го хванат...
[/quote]
Аз не съм запозната с Борисовата градина, но с останалото съм съгласна. И също смятам, че има периоди на спад и на възход, и като за всяко друго нещо, така и за брачния секс трябва да се полагат грижи, за да е на ниво.

# 44
  • Мнения: 5 539
Бракът не толкова, но децата определено пречат на секса. Особено децата, спящи в семейното ложе. И най-вече пристрастените кърмачета, на които им никнат зъби Whistling Един минус за привързаното родителство. Laughing Но и плюс от гледна точка на контрацепцията. Wink

Общи условия

Активация на акаунт