Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 153 отговора

София

От кога ще станат детските надбавки 35 лв.
Чух,че казали по новините,но не разбрах от кога?
Цитирай

От януари, 2009 г.
Цитирай

видин

и пак ли ще са "подоходни" ?
Цитирай

Earth

Да ! bowuu
Цитирай

София

Мммм,ще забогатеем....
Цитирай

гр.Съединение -бивша Пловдивчанка

здравейте мами! аз да попитам само за надбавките от 35 лв  ама за едно дете ли ами за второ пак ли са толкова
 newsm78
Цитирай

в гори тилилейски

браво на управниците!  applauseuu ще си платим сметките и колко храна ще купя!!!!!!
Цитирай

варна

Еxа ще ми стигнат за цял месец gydi fight
Цитирай

много ще забогатеем с тези пари няма що #2gunfire
Цитирай

Извинявайте, ама същите коментари ги имаше и като вдигнаха детските от 18 на 25 лв. Много ясно, че няма да забогатеем от тях, но все са нещо, трябва ли всеки път да реагираме така? Ако са ви малко, не ги вземайте, има хора, за които и 10 лв отгоре са помощ.
Цитирай

София

Извинявайте, ама същите коментари ги имаше и като вдигнаха детските от 18 на 25 лв. Много ясно, че няма да забогатеем от тях, но все са нещо, трябва ли всеки път да реагираме така? Ако са ви малко, не ги вземайте, има хора, за които и 10 лв отгоре са помощ.
Права си.Пак е нещо.Естествено,че няма да разчитаме детските надбавки да ни хранят децата.А и ако много ги вдигнат,циганките ще народят още челяд и бързо,бързо ще станат повече от нас.Само заради тях не ги вдигат повече.Те изцяло от това живеят...а и от просия.
Цитирай

Други пък въобще никога не сме ги вземали.
Цитирай

София

Права си.Пак е нещо.Естествено,че няма да разчитаме детските надбавки да ни хранят децата.А и ако много ги вдигнат,циганките ще народят още челяд и бързо,бързо ще станат повече от нас.Само заради тях не ги вдигат повече.Те изцяло от това живеят...а и от просия.

Ужас!
Да не дава Господ!
Цитирай

София

........А и ако много ги вдигнат,циганките ще народят още челяд и бързо,бързо ще станат повече от нас.Само заради тях не ги вдигат повече.Те изцяло от това живеят...а и от просия.

Пък аз си мислех, че те вече са повече от нас....

Други пък въобще никога не сме ги вземали.

И ние така и от време на време ме хваща яд, че ми дискриминират детето, ама здраве да е. Честито на вземащите  Very Happy
Цитирай

гр Пловдив

Аз съм от вземащите детски надбавки-да ви кажа чесно радвам се че ги дигат макар и с 10лв Very HappyВсе пак вече не само таксата за градината ще плащам,ами и на сладкарница ще я водя Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 153 отговора