За подстригването по време на бременност?

  • 41 276
  • 269
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 429
Момичета искам да ви попитам,вярно ли е,че косата на майката не трябва да се подстригва и боядисва докато е бременна?Или пак бабини деветини?

# 1
  • Мнения: 899
Вярно е, че много хора твърдят това. Вярно е, че няма абсолютно никакви разумни и аргументирани доказателства за подобно заключение. Вярно е и че повечето бременни не се съобразяваме с подобни наставления и ги слагаме в графата "бабини деветини"

# 2
  • Мнения: 4 111
Бабини дивотии Laughing
Аз съм се подстригвала и боядисвала, няма никакви последствия и не съм чула досега да някой да има  Stop

# 3
  • София
  • Мнения: 1 535
Една от бабините деветини или суеверия - както искаш го наречи  Peace
Не съм го спазвала нито за постригването, нито за боядисването. Имам си прекрасно момченце - нищо не съм му отрязала  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 817
Поредната глупост и измишльотина. Порови се по-назад в темите и някой друг беше пускал подобна тема.  Peace

# 5
  • Мнения: 1 795
Това е едно от най-смешните суеверия, нямам намерение да го спазвам Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 335
Това си е суеверие PeaceВедньж се подстригах и редовно се боядисвах докато бях бременна.

# 7
  • Мнения: 2 197
Явно е сезона на глупостите.
Поредната бабина деветина. Аз съм се подстригвала през цялата бременност. Имам приятелки, които освен това са се и боядисвали. Няма никаква причина да не се правят тези неща. Какво според теб би станало ако ги извършиш?

# 8
  • Мнения: 2 807
Подстригвала съм се, не съм се боядисвала, но и никога не съм го правила.

Не вярвам, че бабите ни знаят повече от нас  Wink  Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Бабини дивотии Laughing
Аз съм се подстригвала и боядисвала, няма никакви последствия и не съм чула досега да някой да има  Stop
Peace

# 10
  • Мнения: 62
Според мен това е суеверие. Аз не съм суеверна, но въпреки това не се подстригвах докато бях бременна. Може би защото сестра ми загуби едно детенце точно като се беше подстригала, и аз от страх да не случи и с мен така не се подстригвах. Не съм се боядисвала, но никога не съм го правила. Който както иска нека го нарича, но всичко е въпрос на преценка и мнение.
Успех Peace

# 11
  • Мнения: 2 230
Това си е суеверие PeaceВедньж се подстригах и редовно се боядисвах докато бях бременна.
Peace
И не мисля че една бременна жена трябва да ходи като вещица - неподстригана и с израснали корени,ако вземе да вярва на тия простотии!

# 12
  • Мнения: 697
Тя тази тема се дискутира за 101ви път вече. Ако помислиш логично и сама можеш да стигнеш до извода, че е пълна простотия. Българина е странно животно, колкото повече напредва науката, толкова повече започва да вярва в суеверия.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 675
Една от бабините деветини или суеверия - както искаш го наречи  Peace
Не съм го спазвала нито за постригването, нито за боядисването. Имам си прекрасно момченце - нищо не съм му отрязала  Mr. Green

И аз съм се подстиргвала и родих момиченца. Дано не ми се сърдят. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 546
Подстригвах се и се боядисвах редовно, рискувах иначе да си изплаша бебето като ме види Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт