«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 170 отговора

—офи€

ћнени€: 244
—лед дълго търсене усп€х да намер€ какаово масло, което е под формата на сапун, на парчета. »скам да ви попитам, дали да го мажа директно (взимам парченце и от температурата на т€лото се разтап€ докато го мажа) или на водна бан€ да го разтоп€?  олко ще седи втечнено? ƒали да не го смес€ с нещо (например розова вода или н€какво друго масло, за да се нанесе по добре)? Ѕлагодар€ предварително ...

акаово масло

»зползва се за: лечение на стрии, бръчки, придобиване на шоколадов тен.
–азтоп€ва се от температурата на т€лото и има при€тен аромат.
ƒобри отзиви - ето ;
Kъде да го намерим?  
—офи€
* –емедиум на √рафа - 100гр  - 15лв.  
* Ќа —тамболийски - аптеката е на 10-та поликлиника, демек на втората спирка след пазара "ƒимитър ѕетков" (срещу јгенци€та по ¬писвани€та) - 50 гр. е 3.50 лв.
* –емедиум в »зток. 100 гр. струват 7,01. ¬ един черен плик е и вътре е на малки парченца.
* аптеката в CBA, ќвча купел 1.  арат го по поръчка.100 гр. - 7,50 лв

Ѕургас
* —лавейков(като застанеш с лице към Ѕилла от д€сната страна има една новопостроена сграда в ко€то има магазини и накра€ има аптека - там).

¬арна
* јптека ѕопова,ул. "27 - ми юли" 16- под Ѕћ— на центъра. 100гр е, 8,90лв.

–усе
*   аптека Ќиколови
¬елико “ърново
* Mall of Tarnovo,аптека јспида. 20гр - 2,10лв
« ѕоследна редакци€: пн, 24 май 2010, 16:14 от AnMary »
÷итирай

ћнени€: 6 004
сготви го  chef
÷итирай

ћнени€: 758
а дали в магазините за сапуни ще го има?нали там режат и може и да го има.на каква цена го взе ти и от къде?
÷итирай

“оронто

ћнени€: 589
 олко ще седи втечнено?

ƒокато изстине отново до стайна температура.
÷итирай

ћнени€: 2 134
ѕредполагам, че е същото като кокосовото.
 ато си сложа малко на ръката и то вече се е разтопило.
ѕрепоръчвам ви да ги държите в хладилник тези масла, тъй като аз миналата седмица така направих гол€ма бел€.
ќт топлото ц€лото шише се беше разл€ло в шкафа  Blush
÷итирай

ѕрез девет форума в десети

ћнени€: 5 109
«а плажно масло ли мислиш да го ползваш?
ѕреди години пробвах и с какаово масло - беше на бучки и го мажех директно на кожата. “о се разтап€ше от температурата на т€лото и попиваше бързо.  олко ми е повли€ло на тена - не знам, но определено пак си изгор€х - аз винаги изгар€м, независимо с какво се мажа.  Confused
÷итирай

—офи€/—вета на ƒиска

ћнени€: 3 831
ƒиректно си го мажи.
“ака процедирам с кокосовото.
Ќ€ма нужда да го смесваш с други неща, защото попива много добре, ако не е твърде много количеството. — розова вода н€ма как да го смесиш, практически е невъзможно.
— друго масло/масла е добра иде€ да се смеси, но на водна бан€ и на ниска температура, колкото и бавно да става, защото иначе се губ€т ценните съставки Peace
÷итирай

—офи€/—вета на ƒиска

«а плажно масло ли мислиш да го ползваш?
ѕреди години пробвах и с какаово масло - беше на бучки и го мажех директно на кожата. “о се разтап€ше от температурата на т€лото и попиваше бързо.  олко ми е повли€ло на тена - не знам, но определено пак си изгор€х - аз винаги изгар€м, независимо с какво се мажа.  Confused

Ќ€ма да изгар€ш с Vichy - Capital Soleil  с фактор 60. Peace
ѕекох се с него и въобще не изгор€х след 10 дена плаж всеки ден по ц€л ден. » тен не хванах въобще. Laughing
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 470
Bibun, къде усп€ да го намериш? Praynig
Ќикъде не го открих Rolling Eyes
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 935
ћило, то вече никъде н€ма фактор 60, забраниха. ћакс. е 50.  акаовото масло много го нищихме в една друга тема.  упува се от по -големите аптеки, особено ако бъркат на м€сто медикаменти и мазила. »наче не очаквайте то да ви предпази от слънцето - напротив, то го привлича. “ака се прави бърз, шоколадов и нездравословен тен. јз мажа директно от парченце върху кожата. ƒа го смесвам не си и помисл€м...
÷итирай

ћнени€: 178
» аз директно го нанас€м.“о ми се топи в ръцете, за какво ти е на водна бан€ да го мъчиш.¬€рно прави много хубав тен, но аз лично и без да ход€ по плажове го използвам. ѕодхранва кожата и става като кадифе на пипане Smile
÷итирай

–усе

ћнени€: 164
јз разтап€м какаовото масло  на водна бан€,но не го държа въобще на котлона а силно сгорещ€вам вода и в не€ постав€м чашата в ко€то е маслото и го остав€м,след около 5-10 мин.се е разтопило.—лед като стане течно го смесвам с масло от карите и жожоба.»зползвам готовата смес за да си мажа т€лото както на плажа така и след душ.ћаслото от карите е с фактор 4,и трите масла се отраз€ват много добре на кожата-мека и гладка,а маслото от жожоба е нещо като естествен "консервант" в смисъл,че не гран€сва и поради тази причина опазва и останалите масла с които е смесено.√отовото маслено кремче се сгъст€ва,но вече не е твърдо като сапун.
 огато го използвах на плажа не изгор€х и не се обелих,но преди това вече имах лек тен,така че може би и това е изиграло рол€.»зползвам вместо крем за т€ло след душ,кожата ми става като кадифе,попива добре,но малко бавно.ќсобенно добре се отраз€ва и след плаж защото изключително добре подхранва,изсушената кожа.
÷итирай

ћнени€: 6 004
јз разтап€м какаовото масло  на водна бан€,но не го държа въобще на котлона а силно сгорещ€вам вода и в не€ постав€м чашата в ко€то е маслото и го остав€м,след около 5-10 мин.се е разтопило.—лед като стане течно го смесвам с масло от карите и жожоба.»зползвам готовата смес за да си мажа т€лото както на плажа така и след душ.ћаслото от карите е с фактор 4,и трите масла се отраз€ват много добре на кожата-мека и гладка,а маслото от жожоба е нещо като естествен "консервант" в смисъл,че не гран€сва и поради тази причина опазва и останалите масла с които е смесено.√отовото маслено кремче се сгъст€ва,но вече не е твърдо като сапун.
 огато го използвах на плажа не изгор€х и не се обелих,но преди това вече имах лек тен,така че може би и това е изиграло рол€.»зползвам вместо крем за т€ло след душ,кожата ми става като кадифе,попива добре,но малко бавно.ќсобенно добре се отраз€ва и след плаж защото изключително добре подхранва,изсушената кожа.

—упер рецепта .. и аз ще си забъркам  Hug
÷итирай

—офи€

ћнени€: 244
Mного ви благодар€!
Ќамерих го много трудно, позната аптекарка от провинци€та ми отр€за 100гр. ¬ —офи€ търсих навс€къде, знам че ’имакс прав€т, но са се изчерпали количествата по фармацефтичните складове. ћоето не разбрах даже на ко€ фирма е...
÷итирай

—офи€/—вета на ƒиска

ћило, то вече никъде н€ма фактор 60, забраниха. ћакс. е 50.  акаовото масло много го нищихме в една друга тема.  упува се от по -големите аптеки, особено ако бъркат на м€сто медикаменти и мазила. »наче не очаквайте то да ви предпази от слънцето - напротив, то го привлича. “ака се прави бърз, шоколадов и нездравословен тен. јз мажа директно от парченце върху кожата. ƒа го смесвам не си и помисл€м...

ћоже.  Peace
ћоето Vichy 60 фактор го купих миналата година. “ази година не съм купувала нищо, понеже тепърва ми предстои морето.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 170 отговора