Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 220 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте мамички, търся добри магазини/складове за теракот - проблема е, че си поръчах от Бриколаж един испански теракот имитация на дърво, ама нещо съм сгрешила в сметките и ми липсва около 1 квадрат за да довърша коридора, а точно този модел е с сума ти време чакане, и при това плочкаджията ми ( иначе страшно кадърен тип ) е зает много и не може да го чака, така че рискувам да остана с незавършен коридор! Така че моля ви кажете ми някой голям магазин или склад , откъдето мога да си намеря този теракот - предполагам, че в по-големите обекти имам повече шанс. Най-тъпото е, че ми са нужни под 1 м2 ooooh!
Цитирай

MJF

ще обиколиш декор център ,на ул.константин величков  кръстовището със стамболийски, практикер щом в бриколаж са свършили, на ген.данаил николаев към сточна гара.............ако покажеш снимка аз наблизо имам магазин с превес на дървесни цветове плочки но така на изуст -обикаляне....... Peace
всеки софийски квартал от периферните има големи складове.дай посока за да ти помогнат съфорумците.нито плочките нито района го има в твоя постинг.плочки се продават на всяко кръстовище Peace Peace
Цитирай

София

В какъв смисъл да дам локация? Готова съм да обиколя цяла София ако се наложи...
Снимка нямам, теракота е испански, бежов тип дървесен, цена 33 лева/м2, в Практикер със сигурност го няма, модела му е KIWO - търсих снимка из нета, ама нямам. Въпроса не е че са свършили - просто са им най-скъпия теракот и не поддържат абсолютно никакви наличности в Бриколаж. Но ще отида там където казваш - мерси за което!
Цитирай

MJF

ами знам "депа" в различни посоки и райони затова човек няма нужда да ходи от люлин в младост например.тези написаните са някакви на прима виста .докато избирах с колата съм прехвърлила доста магазини а и съфорумците си знаят по районите. Peace
примери за помощ :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=308829.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274467.20..........
срещу кауфланд младост в един блок се вижда и реклама на магазина,в сградата на лабиринт също има магазин ,където преобладават плочки на чужди производители...обаче този е в люлин например.

« Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 21:05 от 6o6ul40 »
Цитирай

София

А ти каза, че наблизо до теб има магазин с превес на дървесни теракоти - къде точно се намира този магазин?
Цитирай

София

В какъв смисъл да дам локация? Готова съм да обиколя цяла София ако се наложи...
Снимка нямам, теракота е испански, бежов тип дървесен, цена 33 лева/м2, в Практикер със сигурност го няма, модела му е KIWO - търсих снимка из нета, ама нямам. Въпроса не е че са свършили - просто са им най-скъпия теракот и не поддържат абсолютно никакви наличности в Бриколаж. Но ще отида там където казваш - мерси за което!
Много магазини за теракот има след Сточна гара по "Ген. Д. Николаев" Peace
Цитирай

Джесика, мисля на Ботевградско шосе беше, там има относително голямо разнообразие.
Цитирай

София/Света на Диска

Elis Ge, но не знам къде имат магазини... newsm78
Цитирай

София/Света на Диска

Ето ги магазините за София:

Елис Ге
София 1
бул. "България" 60 Г
тел. 02/ 95 88 777
Карта 

София 2
бул. "Симеоновско шосе" 120 (срещу бензиностанция Петрол)
тел: 02 860 60 60

Друг магазин - Сириус България:
магазин: София, бул.Сливница 199 , тел / факс: 931 38 89 склад: София, бул."Рожен"-22, тел / факс: 938 11 57

Мангуста керамикс:
Шоурум - Aqua Center

ул "Атанас Москов" №3

Тел.: 052 575 075

GSM: 0886 916 632 | 0886 916 649

Шоурум

ул "Русе" №57

Тел.: тел. 052 655 805

GSM: 0886 024 623 | 0886 024 311

Складова база

ул "Тролейна"№ 10а

Тел. : 052 505 478
Факс: 052 505 279

GSM: 0888 757 221

email: mangusta_sklad@abv.bg

Цитирай

София

не знам дали продават същия модел, но съм виждала нещо подобно в сигно на г.м. димитров, продават дори и по една плочка, поръчките са за един ден, т.е. отиваш, поръчваш и на следващия ден отиваш да си ги вземеш
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.