Отговори
# 30
  • Мнения: 488
Имам въпросче . Бърканите яйца със сирене с мазнина ли ги готвите или на тефлонов без мазнина?
zuza1984, тук не е толкова стриктно както при Дюкан с мазнините, но въпреки това, аз по навик пържа яйцата в тефлонов тиган с капка олио. За салатите слагам малко зехтин, а на който му е малко - си сипва допълнително  Mr. Green А колкото до килограмите - мисля, че чудо трябва да стане за да са над 15! Ето, при мен бяха за първия месец 8, за втория ако има 2 - добре ще е! Нататък се надявам да са около 4, но за повече - не смея да мечтая!
вайлет, признат грях - половин грях  Hug
Stelxen , и аз похапнах 200-300 залъка! Сега ще разгледам линка Joy Мисля си за едно следобедно кафенце... В този ред на мисли... къде ли е anitaSunglasses  Laughing
 Hug  bouquet

# 31
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Drunvala,тук съм мила.  bouquet
И аз хапнах добре - спагети и за десерт 2 кокосови сладки,но са диетични без захар. Peace

Пускам кафенцето,че имам работа и после може да забравя. Blush

# 32
  • Мнения: 888
Оооооо...как ми се пие и на мен едно кафенцеее  Grinning Само,че тук дето работя-до нас има някво подобие на барче и не си давам там парите аз  Naughty Сериозно се замислям да си нося от нас....ама да не се излагам с бурканчета-май трябва да си купя някакво мини-термосче  Thinking
Абе аз да ви питам аз....колко изяждате примерно във въглехидратния ден за вечеря?Аз например си омахвам една пъъъълничка чиния с любимите ми спагети с гъби(Друнви   bouquet  абсолютно на всеки въглех. ден това ми е вечеря).За обяд си взимам 2-3 бутер пая  Embarassed Че и количка една си позволявам  Rolling Eyes И то сатава мазало направо...свинщина  ooooh!  Ако хапвате хляб(със салата примерно) колко хляб изяждате за вечеря?
Бе чудя се вече аз кои са разумните количества.Или всичко си е индивидуално?
Стелкс,вече няма мърдане..видяло се е то  bowuu
Да ви кажа мъжо взе да ме минава отвсякъде-вече е -8кг.Иначе и той като мене прегрешава,ама продължава да си сваля  Shocked Как го прави тоз номер не знам направо  newsm78

П.П....Анита,тъкмо навреме.Мерси за кафенцето   bouquet

# 33
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
вайлет,във въглехидратния ден спагетите ги ям на обяд,а за вечеря нещо по-леко.Например сладолед.Хляб ям в бобовия ,ако менюто ми е боб.Иначе почти не ям. Peace

# 34
  • Мнения: 888
Знаех си аз,че в мене е сбъркано нещо  Crossing Arms
Така ще правя вече и аз.
Знам,че ставам досадна(ама сега съм по-свободна да пиша-идва края на работния ден...а и отпуска от вторник  Mr. Green   grinning039 ),ама по колко сладолед?Докато се наситите,или? 

# 35
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
аз ям по 2-3 различни обаче. Blush

# 36
  • Мнения: 488
ама по колко сладолед?Докато се наситите,или? 
Моето меню във въглехидратния ден обикновено е следното: хапвам нещо леко на обяд - гаврек +лютеница или кьополу, към 15.00ч. 1 сладолед, към 17.30 - 100 гр. кашу или сурови бадеми и към 20.00 - още един сладолед /1 бр. на клечка - например kit-kat, magnum, boss ... не в кутия - да си сложа 2-3 купички с по 3-4 топки - чак тогава ще се наситя на сладолед  Laughing  Sunglasses / Обикновено хапването ми е такова, че имам 200 гр. минус на следващата сутрин  Grinning Поне доскоро беше така!  Twisted Evil
Лиличка,   bouquet  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 672
Drunvala, ей, как ме хвана, че надничам от балкона!  Embarassed
Аз днес съм на лунна диета и се разсейвам пред компа, че ако отворя хладилника, ще стане страшно. Даже няма да готвя. МъжО има да дояжда разни манджи, които мен не ме изкушават.  Wink
Успех на новите момичета.  Peace  Hug

# 38
  • Мнения: 30
Здравейте момичета Hug
Не писах по-рано заЩото бях болна, явно някакъв летен вирус ме хвана,но сега вече съм по-добре Grinning
И така на 05/08 беШе последният ми воден ден  newsm44и резултатът от 3 цикъл е 1.5кг  ooooh! А като цяло свалени 14.5кг Дано да не ви отчаям,но аз си мисля че е така заЩото съм около нормалните си кг на които не съм била от години Embarassed
За сега продължавам разделно,само първият ден се поизложих,но човек убивах за една бира  beer та след 3 месеца пости я изпих с голям кеф  PartyСега режима ми е примерно на обяд ако хапвам месо,на вечеря хапвам картофи или въглехидрати зависи от настроението  Laughing Плодовият ден Ще ми е след денят в който Ще ям всичко,да ми е един вид като наказание Crazy 
Пожелавам много успехи и минуси на всички   bouquet
 welcome на всички нови момичета  Hug
А аз Ще продължавам да ви чета,и да споделям как върви при мен със задържането  Whistling
Хубав следобед smile3525

Последна редакция: сб, 09 авг 2008, 17:34 от Sierra fria

# 39
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Я, аз докато се бях заплеснала в кухнята тук диалога добре върви.
Sierra fria , не ни забравяй! И идвай да разказваш как върви задържането и какъв режим долу-горе си си изградила.   bouquet
hristy_ , сготвих твоето предложение. Утре ще го опитам. Половината направих с пушено филе и кашкавал - за съпругът.     chef
Drunvala, какво ще кажеш за капсулките, прочете ли? Как ти се струва? newsm78
anita29, кафенцето е супер както винаги! Hug
вайлет, аз на въглехидратния напоследък за обед хапвам банички от бутер тесто с плънка от крем или шоколад, а за вечеря сладолед - няма да те лъжа, мнооого сладолед,  Embarassed защото го обожавам. Joy
За всички: много  Hug Hug Hug Hug Hug

# 40
  • Мнения: 145
Днес се чувствам добре като за първи ден на обед ядох 2 бъркани яйца със сирене и 1/2 краставица , а на вечеря 1 яйце по същия начин , а за закуска една ябълка .

# 41
  • Мнения: 488
Добро утро!  Hug

Как сте? Наспахте ли се? За мен няма значение дали е събота или неделя - събуждам се по едно и също време, само днес малко почетох и чак сега си направих кафенето.
Drunvala, какво ще кажеш за капсулките, прочете ли? Как ти се струва? newsm78

Stelxen, струват ми се много добри и си мисля да взема и да пробвам.  Grinning
zuza1984, днес ти е първият ден! Пожелавам ти все така да се чувстваш добре! Нали се премери, да знаеш от колко започваш.  bouquet
Sierra fria Hug честито завършване! Общо резултатът е много добър! Жалко, че втори и трети цикъл се сваля толкова малко. Аз без да съм си на килограмите не знам дали ще смъкна повече от 2! Колкото - толкова!  Grinning Минавай от време на време!  Hug
Лиличка  Hug Какво е положението след лунуването?
anita29, вайлет  Hug
Едно такова ми е отпуснато днес, навярно е от времето... или съм изморена и вече си чакам отпуската... Още 1 седмица  Grinning
Днес е ден за варива. Може би ще отида на едно гости и съм казала да има картофи и салата - друго не ми трябва  Grinning
Пожелавм на всички много хубава почивка и добро настроение!  Hug  bouquet

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 08:04 от Drunvala

# 42
Добро утро и от мен! За днес съм замислила картофено пюре, ама не с мляко, ами със запържен лук, та да е режимно  Simple Smile Много нямам време да пиша, но ще се старая да се отчитам поне веднъж дневно. Лек ден на всички!

# 43
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро ,момичета.  bouquet
Май още спите?  sleepuu
 Drunvala ,мерси за кафенцето. newsm51
Аз днес съм на плодове.Имам грейпфрути,нектарини и една ужасна диня Sick
Дано утре кантара ме зарадва. goodscale
Лек и режимен ден на всички. Hug

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 09:32 от anita29

# 44
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Божкеее, каква съм поспалана!  Blush
Здравейте момичета, току що се събудих. Сега пийвам кафенце и си ви чета. И аз днес съм на варива и ще хапвам картофено пюре (не с мляко), обаче по рецептата на hristy_. Вчера го приготвих, днес ще опитам как е.    chef
Между другото до довечера най-вероятно ще сложа снимките си: преди и след. Вчера мъжо ми направи снимки с новата туника.  newsm08
Drunvala и аз вече чакам отпуската с нетърпение, но имам да работя още две седмици.  smile3523 smile3514
Green lady, честита ти линийка. Wink
anita29, стискаме палци за   goodscale
На всички други фиданки:  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт