Споделете 74

  • 27 718
  • 854
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Споделям, че поредната тема превъртя петдесетака и в тази връзка превъртам брояча с едно напред.
Спестете ми триенето на "запис"-ите.

# 1
  • Мнения: 592
Гледай ти - нов ред! Нова тема, няма лабаво- искам не искам. Да споделя, че мишки изгризват за 3 път кабелите на телефоните и нета съответно. Значи и те страдат от мания по нета? Битката ще бъде неравна, но ще победим надявам се!

# 2
# 3
  • Мнения: 3 210
Споделям, че утре заминаваме на почивка - дойде и нашето време  Simple Smile

Във връзка с изказването на Тони, споделям, че ще умра в недобро здраве  Confused Но пък мисля, че няма да е скоро  Grinning

Рокси, моите съболезнования...

# 4
  • София
  • Мнения: 1 783
Споделям, че една тема ми докара горчив вкус в устата и болки в стомаха. И чувство за безнадеждност.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 402

Катееее, колко е пораснал Мишо .... а пък майка му една убавица ..... споделям, че ми липсват времената от преди около 4 години ....

# 6
  • Мнения: 118
Рокси , съжалявам...
Споделям , че свърши една объркана седмица ,а другата ще е по- страшна.
Но в петък....ОТПУСК!
Къде е лелята на тези снимки?

# 7
  • Майничка
  • Мнения: 12 563
Рокси, моите съболезнования!

С известен срам, след вчерашното предаване за кърменето, споделям едно Бакарди Брийзър. Само 4% алкохол.
Надявам се да се изпари до сутринта...

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 23:11 от gargamela

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Наздраве Гаргамелски Simple Smile!
Галче  Hug Hug Hug!
Там съм Пътуващ, на втората снимка Laughing.

Споделям, че безкрайно неочаквано разбрах, че съм задръстен сноб в някои отношения, но се успокоих, че щом още мога да го осъзная не съм чак толкова зле...

# 9
  • Мнения: 17 407
рокс, съжалявам!
Катюш, пак си с големите цици! На едното си леля, на другото- стринка, на третото- майка, тъй ли? Grinning
Аз пък се учудвам колко хора взеха присърце темата за трамвая.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Взеха я на сериозно Дренкич, защото по мое мнение тук ситуацията с градския транспорт е плачевна  Confused. Живяла съм в чужбина- няма такъв ГТ като българския- нередовен, мръсен и на същата цена като да се придвижваш с кола  Crazy. Аз също съм се возила допреди години основно на автобуси и никога не ме е било срам или яд, или комплекс нещо. Дори ми беше забавно- обичам да наблюдавам хората. Но мъжът ми! Ах милото! Той мечтаеше и копнееше за деня, в който ще има кола и никога повече няма да погледне автобус или тролей. И го осъществи де. От Кейсидж гаръдън и със задръстванията ми е по удобен личния транспорт, особено с малко дете, та си шофирам и въпреки всичко разбирам полемиката в другата тема. Ако и да съм съгласна със Сопрано и Монда.

п.п. не се подвеждайте Sunglasses за свекървенството по разбирателството ми с племениците- те са ми рода все пак Laughing

# 11
  • Мнения: 6 029
Уф, Рокси  Sad Съжалявам.

Споделям, че съм и аз си мечтая за погребение като Сопрановото.

# 12
  • Мнения: 984
Мърморита, не се надявай. Каквото е писано ще стане.

Съжалявам, Рокси за чичо ти! /сега се върнах в предната тема да си обясня съжаленията на останалите/.

# 13
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Рокси, съболезнования...

Споделям изпрала пералня, измити чинии и готов утрешен обяд за слънцето. Сега се черпя с пуканки за хубавата работа. Спи ми се зверски. Но ще се насладя още малко на спокойствието. Приключи първата ми работна седмица. Доволна съм и очаквам понеделник с нетърпение  Hug

# 14
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Уф, може да ви се сторя не в ред, но аз още преди да родя събрах заинтересованите и наредих, ако нещо се случи с мен, кой да гледа детето, как да разпределят времето за гледане, да вдигнат купон над Триград с много вино и телешки стекове и там да ми разпръснат прахта в разгара на купона. Заклети са да ми изпълнят желанието, ако нещо ми се случи преди тях. Знам, че не съм в ред, ама много ми тежеше преди да родя Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт