Проучихте ли финансово съпруга си преди брака

  • 7 265
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 413
Никога не съм проучвала, а трябва - доста скрити неща могат да се научат навреме.
Първият човек, който ми поиска ръката беше голтак, но му казах “не” по други причини (майката, изневяра, нереални амбиции и после работеше на две места).
Вторият, човек е достатъчно богат и ще бъде още повече,за който съм сигурна, че би издържал семейство и би дал всичко необходимо и би го запазил, но ако ме поиска ще му кажа “не”, поради съвсем други причини.
P.S. Чакам принца...или жабока без Pедбул, но с двигателна сила. 

А проучихте ли големината и секса, преди брака? Joy

Последна редакция: сб, 20 сеп 2008, 13:34 от izina

# 121
  • Мнения: 1 554
бях доста малка,други неща ме вълнуваха Blush

Изина Whistling

# 122
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
С мъжа си съм от 16-годишна. Хубаво беше, когато имахме пари за кафе и кутия цигари.

А проучихте ли големината и секса, преди брака? Joy

Предвид възрастта, която споменах, всичко беше детайлно проучено  Mr. Green Преди брака имахме 5 години връзка, нищо не остана скрито- покрито.

# 123
  • Мнения: 3 453
Проучих го, да. Взех го едва тогава, когато се уверих, че не притежава нищо материално.
Проучването е много важно. Например вчера, едни бедни хорица разбили домът ни по сред бял ден. Горките, как да не ги съжали човек! ooooh!
 Ако бяха проучили имотното ни състояние по-рано, щяха да си спестят времето за един, напълно безсмислен, взлом! Нищо ценно не намерили, бедните и от мъка си сипали по една водка в кухнята. Е, поне са си пийнали за наше здраве! Mr. Green

# 124
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Проучих го, да. Взех го едва тогава, когато се уверих, че не притежава нищо материално.
Проучването е много важно. Например вчера, едни бедни хорица разбили домът ни по сред бял ден. Горките, как да не ги съжали човек! ooooh!
 Ако бяха проучили имотното ни състояние по-рано, щяха да си спестят времето за един, напълно безсмислен, взлом! Нищо ценно не намерили, бедните и от мъка си сипали по една водка в кухнята. Е, поне са си пийнали за наше здраве! Mr. Green

 Shocked баси случката ......... Joy

# 125
  • Мнения: 2 070
очите му са зелени.и имотното състояние, далеч по -добро след брака.

# 126
  • Мнения: 152
Никога не съм проучвала, а трябва - доста скрити неща могат да се научат навреме.
Първият човек, който ми поиска ръката беше голтак, но му казах “не” по други причини (майката, изневяра, нереални амбиции и после работеше на две места).
Вторият, човек е достатъчно богат и ще бъде още повече,за който съм сигурна, че би издържал семейство и би дал всичко необходимо и би го запазил, но ако ме поиска ще му кажа “не”, поради съвсем други причини.
P.S. Чакам принца...или жабока без Pедбул, но с двигателна сила. 

А проучихте ли големината и секса, преди брака? Joy



О, вече 6 години ги проучвам тези неща, последните изброени. И от това проучване се роди детето. Ще продължавам с проучванията, за да съм сигурна, че искам да сключа брак.

# 127
  • Мнения: 103
Не, разбира се! Ти за него ли се омъжваш или за парите му!  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт