Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 авг. 2008, 14:12 ч.

Малките дрешки!

• 1 431
  • 15
  •   1
Отговори
Какво правите с малките бебешки дрешки?Аз съм насъбрала 2 огромни торби.Пазите ли ги и къде ги съхранявате.Замерисват ми на мухъл? Tired

# 1
  • Варна
Ако ще имаш друго детенце, ги запази. Да са изпрани ,но да не са гладени, с времето пожълтяват. В чували под матрака например.
Но ако няма да ти трябват, ги дай на някоя приятелка с по-малко дете от твоето.
От дъщеря ми бях запазила някои неща. Сега каквото умалее веднага го раздавам. Дрехите от близнаците на 1 приятелка с близнаци. Дрехи от дъщеря ми -на 1 момиченце от входа.Каквото не става се изхвърля. Жал ми е да хвърлям запазени неща, а и не сме толкова богати, да купим всичко.Приемам дрехи от приятелки за децата.

# 2
Оставих си някои по-новички за спомен, а друго всичко съм раздала
на нуждаещи се. Давала съм и в един дом за сираци.

# 3
Аз за момента пазя всичко, но и имам много неща, които почти не съм обличала, а други са съвсем запазени и нищо им няма.

# 4
Къде ги държите?Аз в 1 гардероб в найлонови торби.В какво да ги сложа,за да не пожълтеят и  мухлясат?

# 5
  • по пътя на светлината
Пери ги профилактично....

# 6
  • БЪЛГАРИЯ-СОФИЯ
До момента пазя най любимите дрешки на дъщеря ми а всичко останало раздавам на познати.Тези които съм решила да си запазя ги съхранявам във вакуумни пликове(прани и не гладени)така заемат по малко място.

# 7
  • Асеновград
Всички които бяха новички и по запазени, дадох на племенницата ми.
Някои изхвърлих, други са прибрани.

# 8
Понеже нямам намерение да имам други деца , подарявам всичко.

# 9
  • Варна
Всичко раздавам,но и на мен много ми дават за малкия.Това са нови дрешки обличани няколко пъти и не си струва да стоят по гардеробите.Нека влизат в употреба на по мънички дечица,а и сама знаеш,че детското е скъпо.Така че ако има на кого -давай.

# 10
Раздавам ги на близки и познати. Оставила съм си само няколко комплектчета за спомен.

# 11
  • Света Троица
Аз раздадох всичко на по-малки бебенца на приятелки  Hug

# 12
  • София
Комплектът от изписването съм го оставила за спомен заедно с още 1-2 дрешки. Част от останалото продадох, други дадох на кумата, а останалото изхвърлих.

# 13
  • София
Момичета, моля ви не хвърляйте дрешки! Прочетете в подфорум Благотворителни акции..., има толкова дечица в домовете, които нямат никакви дрешки. Мамите от София могат да ми пишат на лични, сега събирам дрешки от 6мес до 3годинки за дома в ХАсково.

# 14
  • Пловдив
Малките дрешки от децата: най- хубавите пазя в найлонови пликове за сестра ми или зълвата, когато имат деца. Останалите - давам на близки приятелки, които знам, че ще ги ползват или давам при благотворителни акции за домовете за сираци.  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт