Малките дрешки!

  • 1 634
  • 15
  •   1
Отговори
Какво правите с малките бебешки дрешки?Аз съм насъбрала 2 огромни торби.Пазите ли ги и къде ги съхранявате.Замерисват ми на мухъл? Tired

# 1
  • Варна
  • Мнения: 552
Ако ще имаш друго детенце, ги запази. Да са изпрани ,но да не са гладени, с времето пожълтяват. В чували под матрака например.
Но ако няма да ти трябват, ги дай на някоя приятелка с по-малко дете от твоето.
От дъщеря ми бях запазила някои неща. Сега каквото умалее веднага го раздавам. Дрехите от близнаците на 1 приятелка с близнаци. Дрехи от дъщеря ми -на 1 момиченце от входа.Каквото не става се изхвърля. Жал ми е да хвърлям запазени неща, а и не сме толкова богати, да купим всичко.Приемам дрехи от приятелки за децата.

# 2
Оставих си някои по-новички за спомен, а друго всичко съм раздала
на нуждаещи се. Давала съм и в един дом за сираци.

# 3
  • Мнения: 22 343
Аз за момента пазя всичко, но и имам много неща, които почти не съм обличала, а други са съвсем запазени и нищо им няма.

# 4
Къде ги държите?Аз в 1 гардероб в найлонови торби.В какво да ги сложа,за да не пожълтеят и  мухлясат?

# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Пери ги профилактично....

# 6
  • Мнения: 30
До момента пазя най любимите дрешки на дъщеря ми а всичко останало раздавам на познати.Тези които съм решила да си запазя ги съхранявам във вакуумни пликове(прани и не гладени)така заемат по малко място.

# 7
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
Всички които бяха новички и по запазени, дадох на племенницата ми.
Някои изхвърлих, други са прибрани.

# 8
  • Мнения: 2 448
Понеже нямам намерение да имам други деца , подарявам всичко.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 91
Всичко раздавам,но и на мен много ми дават за малкия.Това са нови дрешки обличани няколко пъти и не си струва да стоят по гардеробите.Нека влизат в употреба на по мънички дечица,а и сама знаеш,че детското е скъпо.Така че ако има на кого -давай.

# 10
  • Мнения: 2 803
Раздавам ги на близки и познати. Оставила съм си само няколко комплектчета за спомен.

# 11
  • Мнения: 483
Аз раздадох всичко на по-малки бебенца на приятелки  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 12 550
Комплектът от изписването съм го оставила за спомен заедно с още 1-2 дрешки. Част от останалото продадох, други дадох на кумата, а останалото изхвърлих.

# 13
  • Мнения: 10 514
Момичета, моля ви не хвърляйте дрешки! Прочетете в подфорум Благотворителни акции..., има толкова дечица в домовете, които нямат никакви дрешки. Мамите от София могат да ми пишат на лични, сега събирам дрешки от 6мес до 3годинки за дома в ХАсково.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Малките дрешки от децата: най- хубавите пазя в найлонови пликове за сестра ми или зълвата, когато имат деца. Останалите - давам на близки приятелки, които знам, че ще ги ползват или давам при благотворителни акции за домовете за сираци.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт