Въпрос за околоплодните води

  • 1 813
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 187
Къде бяхте, когато запо4наха да ви изти4ат( изтекоха) околоплодните води. През първата ми бременност си бях у дома, когато се слу4и това. Но сега ми минават едни мисли Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 763
Не са ми изтичали, спукаха ми околоплодния мехур в болницата. Не знам защо, но аз не съм се притеснявала за това. В деня, когато ми започнаха контракциите, ходих с градския транспорт до Шейново за запис на тоновете. Вечерта щях да ходя на китайски ресторант с все контракции, но ми се беше разлепил единият ботуш, а през целия ден беше валял мокър сняг и не ми се стоеше с подгизнали крака в ресторанта. Вместо това поех към родилното  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 629
Ми не помня на мен май само тапата ми изтече в къщи, не можех да повярвам че раждането започва, бахго и приключението е това още 100 деца искам Simple Smile но за водите нямам и спомен къде са отишли???!!!

# 3
  • Мнения: 189
И двата пъти в родилното.

# 4
  • Мнения: 1 440
У дома бях.
И да не ти минават такива мисли! Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Моите води започнаха да текат около 3 през нощта,бях си вкъщи и продължиха доста време да текат.
Предварително недей да се настройваш за нищо конкретно.При всяка жена всичко протича по различен начин.

# 6
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Първият път - в къщи, а вторият път - в родилното.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 024
Спукаха ми мехура по време на раждането в болницата.
Не е задължително раждането да започне с изтичането им, споко.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 185
У дома!

# 9
  • Мнения: 4 335
Ами беше 8-ми март,бяхме на заведение,а след това отидохме на басеин,та там ми изтекоха водите-на басеина Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 111
Вкъщи ми падна само тапата.Така и не разбрах какво се случи с водите.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 535
Първия път в болницата.
Втория в къщи докато се излежавах и гледах филм. Добре, че в таксито, което ме закара до болницата малко поспряха  Blush
Не се притеснявай излишно. Леко раждане  Hug

# 12
  • Мнения: 27 524
В родилна зала. Плиснаха недвусмислено преди същинското раждане.
И какви мисли ти минават  Thinking

# 13
  • Мнения: 514
В къщи ми падна тапата и след 2 часа потекоха и водите!
Сега се надявам и втрото раждане да е так бързо като първото! Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 899
В родилното и то насила, т.е. спукаха ми мехура

Общи условия

Активация на акаунт