Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора

Благоевград

искам да си избера фон дьо тен на MAX FACTOR!!! Flutter
кожата ми е мазни4ка-4ело,нос,бузки,и затова винаги гледам да си взимам неща за лицето за такава кожа ...около устата ми е сухa...
та спряла съм се на-Colour Adapt,Lasting Performance,Flawless Perfection и Seamless Crazy
реших да пиша в нова тема,защото ще събера пове4е мнения,пък и смятам,4е е добре да има такава за фдт на max factor
кое според вас е най-подходящо за мен newsm78,без зна4ение дълготрайността на фдт-ена!
матовите цветове ще гледам
и всякакви мнения за тях
Цитирай

Защо не пробвай най-новия?

Това е новаторски фон дьо тен, който при контакт с кожата променя плътната си текстура с лека и ефирна течност. Резултатът е наистина впечатляващ и неповторим завършек – порцеланова кожа с нежна текстура и гладко покритие само с едно докосване.
Цитирай

София

Lasting performance не е много подходящ за ежедневна употреба според мен. Доста тежък е. Колор адапт ми харесва Peace Новият не съм го пробвала, може би ще ти пасне добре предвид кожата ти.
Цитирай

Благоевград

про4ела съм вси4ки упътвания към фдт-ите
 за мирикъл тъ4 нямам особено мнение,пък искам фдт,а не нещо като пудра

Това е новаторски фон дьо тен, който при контакт с кожата променя плътната си текстура с лека и ефирна течност. Резултатът е наистина впечатляващ и неповторим завършек – порцеланова кожа с нежна текстура и гладко покритие само с едно докосване.
  Hug
Цитирай

Аз новия го тествах,привлечена от описанието Crazy,уж е за всякаква кожа,но на малко по-суха стои ужасно. Confused
Цитирай

на Мах фактор съм ползвала Lasting perfomance, доста е покривен , но почнаха да ми избиват пъпки и го смених
Цитирай

Узунджово

Ползвала съм  Lasting perfomance. Засега съм доволна, но мисля следващия път да си купя Miracle touch.
Цитирай

Благоевград

май ще е колър адапт...ще пиша като го изпробвам Hug
Цитирай

при Arctic Monkeys

май ще е колър адапт...ще пиша като го изпробвам Hug
аз съм с такъв. хубав е за парите си. Peace
Цитирай

Назад във времето

А приблизително какви са му парите?
Цитирай

София

CbBecT, 23-25.
Цитирай

София

На моята суха кожа стоеше като прах.  Crossing Arms
Цитирай

далеч от реалността.....

Аз ролзвам пудра на Max factor, а кой фдт е  подходя за смесена кожа?
Цитирай

София

И аз съм със смесена кожа та ми е интересно  newsm78 Miracle touch много си бях харесала, но не знам за каква кожа е  #Cussing out
Цитирай

Mostly in my mind

И аз съм със смесена кожа та ми е интересно  newsm78 Miracle touch много си бях харесала, но не знам за каква кожа е  #Cussing out

Препоръчвам ви Lasting Performance. Лично аз съм много доволна
. Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 43 отговора