LaRedoute - кодове - 8

  • 35 501
  • 495
  •   1
Отговори
# 30
Някой поръчвал ли е прахусмокачката, защото аз опитвах вече много пъти, но на мен не ми я намалява?!
Благодаря!

# 31
  • Мнения: 1 672
момичета изпратили са ми е майл с който ме уведомяват че има намаление на ДЕКО,а също така са ми изпратили и една оферта за вадене на снимки на много добри цени.Та въпроса ми е дали някой от вас може да разбере дали ваденето на снимки важи и за България,защото както гледам снимките се прикачват и се изпращат по интернет.Ако някой може да помогне ще бъда много благодарна  Hug

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 036

- 40% Fdp 5.50?

Code sac Lulu Castagnette - 34258  - наличен подарък след 3 седмици
Code Sac Spirit - 34266 - наличен подарък ,нонемога да разбера от кое точно намаля -40%
При мен е точно обратното:
34258 е sac shopping (нокакъв шопинг като на картинката е малко момиченце  newsm78) и е наличен, а 34266 е sac spirit, но ще е наличен след 3 седмици.  Peace
MamaB, за синият плажен комплект с код 20273, идва розов, но съвсем различен платняна чанта и някакво чаршафче. (кофти е като цяло).

# 33
  • Мнения: 639
Pepsilight и аз това имах в предвид.Има и снимки в първия пост и на новия,че явно синия вече им е свършил newsm78 - те пак като не пращат сосиерките вместо него  Mr. Green

# 34
  • Варна
  • Мнения: 187
някой има ли код БД без подарък като 49417, хубави ли са подаръка - кърпите и тривките

# 35
  • Мнения: 426
Някой поръчвал ли е прахусмокачката, защото аз опитвах вече много пъти, но на мен не ми я намалява?!
Благодаря!


Значи не ти работи кода.

# 36
  • Мнения: 144
някой има ли код БД без подарък като 49417, хубави ли са подаръка - кърпите и тривките
тривките са бели от хавлия,която май не попива-не съм ги изпробвала
така си седят в торбичката

# 37
  • Мнения: 144
имам за размяна
розова чанта с розов несесер
сосиерки също  и комплект оранжеви прибори
ако някой проявява интерес да пише на лични

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
В крайна сметка някой успя ли да поръча Дора или Спайдермен?

# 39
  • Мнения: 450
Някой поръчвал ли е прахусмокачката, защото аз опитвах вече много пъти, но на мен не ми я намалява?!
Благодаря!


Значи не ти работи кода.
Освен прахосмукачката в кошницата трябва да имаш още един автикул и най-лесно става ,ако не поръчваш често от този акаунт или направо на нов-приема кода веднага/а той е - 22586/ Wink

# 40
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
аз също съм пуснала като Valeria кода за БД+подарък  - работи още
прахосмукачката съм поръчала но преди десетина дни и работеше намали ми я на 10 евро
и аз получих по пощата офертата за Доли и Спайдърмен но за съжаление ще са налични съответно след 3 седмици и 2 седмици - ще ги чакам  Peace


 

# 41
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
чоча не успях току що пуснах поръчка но не са налични  Rolling Eyes

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 849
Искам само да кажа, че вече втора поръчка пускам с този код: 49417 - "при продукт на SO'HOME -/напр.това  независимо дали дълги или къси или нещо друго,но май не действа с артикули под 6-8 евро цена / + подарък кърпи" и да поясня, че действа с артикули под 6-8 евро, защото аз пуснах тези: http://www.laredoute.fr/vente-gant-de-toilette-(les-2)-3-coloris … 6&prodcolor=4 даде си ми БД + подарък кърпите.
И аз го пробвах днес и действа!!

# 43
  • Мнения: 5 026
В крайна сметка някой успя ли да поръча Дора или Спайдермен?
и аз това се чудя  Thinking

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Искам само да кажа, че вече втора поръчка пускам с този код: 49417 - "при продукт на SO'HOME -/напр.това  независимо дали дълги или къси или нещо друго,но май не действа с артикули под 6-8 евро цена / + подарък кърпи" и да поясня, че действа с артикули под 6-8 евро, защото аз пуснах тези: http://www.laredoute.fr/vente-gant-de-toilette-(les-2)-3-coloris … 6&prodcolor=4 даде си ми БД + подарък кърпите.
И аз го пробвах днес и действа!!

и при мен се активизира  Party

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 17:42 от kloie

Общи условия

Активация на акаунт