Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора
Цитат
imam predvid za simptomite kakvi 6te sa purvona4alnite.. Crying or Very sad

имам предвид за симптомите какви ще са първоначалните

------------------
Пиши на кирилица!
« Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 15:10 от Доня Туфиня »
Цитирай

Тест за бременност или за по сигурно преглед при гинеколог.
Цитирай

Няма такава държава!

Много лесно - купуваш от аптеката тест за бременост и го правиш, отмена 5 мин., не е скъп и не е необходимо да го правиш вкъщи, всяка тоалетна ще свърши работа. Ако е положителен, иди и на гинеколог. Още е рано да мислиш за аборт - първо провери дали всъщност си бременна.
Цитирай

Варна

Като си направиш тест за бременност  Cool
Много лесно - купуваш от аптеката тест за бременост и го правиш, отмена 5 мин., не е скъп и не е необходимо да го правиш вкъщи, всяка тоалетна ще свърши работа. Ако е положителен, иди и на гинеколог. Още е рано да мислиш за аборт - първо провери дали всъщност си бременна.
Peace
Цитирай

Като си направиш тест за бременност  Cool
Peace
Peace.Пожелавам ти да е само фалшива тревога
Цитирай

София

Зависи от бременността, от никакви, до множество може да са симптомите.
Най-сигурния е закъснението или леко кафеникаво не постоянно кървене в дните на очакваната менструация.

Иначе казали са ти. Купи си тест. Другия вариант е да направиш кръвен тест.
Цитирай

София

Момичетата са ти казали.

Аз не разбрах защо решихте, че момичето иска аборт? newsm78
Цитирай

София

Може би заради иконките....

А може би е имало нещо дописано, гледам, че е коригиран първия пост....
Цитирай

Sofia

Положителен домашен тест, положителен кръвен тест, положителен резултат при преглед с ехограф...
Цитирай

Бургас

закъсняла менструация,напрежение в гърдите-болезнени и др.
Зависи от бременността, от никакви, до множество може да са симптомите.
Най-сигурния е закъснението или леко кафеникаво не постоянно кървене в дните на очакваната менструация.

Иначе казали са ти. Купи си тест. Другия вариант е да направиш кръвен тест.
Цитирай

София

Тест за бременност - уринен или кръвен, за по-сигурно. Ако са положителни- преглед при гинеколог. Другото си е чиста проба гадаене Naughty
Цитирай

Ами с тест най-добре. То може и да нямаш симптоми. Аз например не съм имала такива - не ми се е гадило, не съм повръщала, нито световъртеж, нито запек, изобщо нищо характерно за бременността. Само подути крачета към края. Иначе още преди да разбера, че съм бременна си ме болеше корема все едно ще ми дойде, но 10 дни по-късно разбрах, че скоро няма да стане това Party
Цитирай

неустановено

Тест, разбира се. Не бих разчитала на симптоми- при втората ми бременност такива се проявиха чак след 6-7 г.с.
Цитирай

Не е задължително да имаш симптоми. Има жени, които доста късно разбират за бременността си, поради липса на симптоми.
Гаденето при мен, като симптом на бременността се прояви към втория месец.
Цитирай

София

О, съжалявам! Аз иконките ги разтълкувах като искам да имам симптоми на бременност, но не ги разчитам!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора