«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

омпютърни и настолни игри
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-30 от 30 отговора

юстендил

ћнени€: 208
»ма ли любители на тази игра? ћного релаксираща и зариб€ваща! Ќе се препоръчва много много да не се пристрастите  newsm48
÷итирай

ћнени€: 8 505
«а едни цветни топчета ли става въпрос?јко е тази,играла съм € преди доста време,когато все още б€хме с Windows.ѕри€тна игра и наистина зариб€ваща-ако и се оставиш,може да ти из€де гол€ма част от свободното време Smile
÷итирай

гр.ƒобрич

ћнени€: 2 036
Ќе само зариб€ваща, ами направо разногледа ставам. сега си почивам от не€ с едно RPG.
÷итирай

неустановено

ћнени€: 14 162
«а едни цветни топчета ли става въпрос?јко е тази,играла съм € преди доста време,когато все още б€хме с Windows.ѕри€тна игра и наистина зариб€ваща-ако и се оставиш,може да ти из€де гол€ма част от свободното време Smile

ј с какво си сега  newsm78  акви са изисквани€та на играта? »мах € на стари€ комп, но на лаптопа съм с ¬иста и не знам дали ще върви  Thinking ѕо едно време б€х сериозно зарибена и аз .
÷итирай

юстендил

ј с какво си сега  newsm78  акви са изисквани€та на играта? »мах € на стари€ комп, но на лаптопа съм с ¬иста и не знам дали ще върви  Thinking ѕо едно време б€х сериозно зарибена и аз .
ўе тръгне и на Vista! » аз съм с VISTA и съм много доволна! ѕо-удобен и по-модерен и по-красив!
÷итирай

неустановено

ј има ли откъде да си € дръпна  newsm78 ќказва се, че сме затрили диска  Confused
÷итирай

юстендил

≈то оттук  http://www.games2download.com/free-puzzle-games/zuma-deluxe-download.htm
÷итирай

неустановено

явно пак ще се пристраст€вам  Rolling Eyes ћерси Hug
÷итирай

юстендил

јз € б€х отказала, но и аз пак се пристрастих! newsm53
÷итирай

ћнени€: 430
≈й,колко съм ги чукала тези топки.јма скоро не съм играла.«анимавам се с др.неща и н€мам време.
÷итирай

Ѕългари€ —ливен

ћнени€: 191
http://www.games2download.com/free-puzzle-games/zuma-deluxe-download.htm - от тук май игрите са от по 30 мин, безплатни€т вариант?
÷итирай

край морето

ћнени€: 3 623
ќбожавам тази игра  Very Happy
÷итирай

юстендил

» аз! ј колко е хубава на работното м€сто!  newsm44 newsm48 smile3521
÷итирай

ќткъм ¬арната

ћнени€: 1 637
»мах €, махнах €, понеже се скъсвах да € превъртам, а имам и други неща да върша Wink
÷итирай

неустановено

ќткъде да дръпна безплатни€ вариант? “ук ми даде да игра€ 60 минути.
÷итирай

ќткъм ¬арната

¬ «амунда има н€какви 3 бр, ама незнам дали са целите
÷итирай

ћнени€: 996
≈то от тук съм € теглила.
Ќо не се сещам точно ко€ беше  newsm78
ѕрочети коментарите  ,че тази средната има проблем с инсталаци€та  .
»гричката е зариб€ваща,луксор е почти същата.

÷итирай

—офи€

ћнени€: 27 118
’аресва ми. ƒаже на тел-а си € инсталнах.
»нсталирам на компа, превърт€ и унинстална.
»грала съм и Ћуксор, само последни€т Ћуксор не ми хареса.
÷итирай

ћнени€: 2 187
» на мен ми е любима игра. јз всъщност от PopCap първо започнах книжни€ червей да игра€, а после и другите. √ол€ма краста. ooooh!
÷итирай

юстендил

’аресва ми. ƒаже на тел-а си € инсталнах.
»нсталирам на компа, превърт€ и унинстална.
»грала съм и Ћуксор, само последни€т Ћуксор не ми хареса.
¬ъпреки, че казват, че Ћуксор е по-добра, и на мен не ми харесва! ѕредпочитам Zuma!
÷итирай

ќткъм ¬арната

» аз предпочитам «ума, Ћуксор нещо ми е тъпа
÷итирай

неустановено

http://www.mininova.org/search/?search=zuma+deluxe —нощи оттук изтеглихме пълната верси€ на играта.
÷итирай

ћнени€: 8 505

— Open SUSE съм (една от линукс дистрибуциите).«а ¬иста н€мам представа,но си мисл€,че би тр€бвало да тръгне.
— този късен отговор си пролича колко съм редовна Embarassed
÷итирай

юстендил

— Open SUSE съм (една от линукс дистрибуциите).«а ¬иста н€мам представа,но си мисл€,че би тр€бвало да тръгне.
— този късен отговор си пролича колко съм редовна Embarassed
јз съм с Vista, така че н€ма проблем!
÷итирай

неустановено

ƒа, да, работи си с ¬истата без проблем играта  Party
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 117
ќ, «ума е суууууупер игричка!  олко пъти съм € превъртала на работа и аз Mr. Green » определено е 100 пъти по-готина от Ћуксор. Ќо все пак на мен «ума-та ми беше първа от този тип игрички, след това всички останали ми се струва много плоски!
÷итирай

юстендил

ќ, «ума е суууууупер игричка!  олко пъти съм € превъртала на работа и аз Mr. Green » определено е 100 пъти по-готина от Ћуксор. Ќо все пак на мен «ума-та ми беше първа от този тип игрички, след това всички останали ми се струва много плоски!
» при мен е така! “ова е любимата ми игра. ѕревъртала съм € хил€ди пъти и още ми стои на харда!
÷итирай

юстендил

»ма един crack за Zuma, с който не те убиват изобщо! »маш 100 живота вместо първоначалните 3, над които надграждаш! Ќо така не е толкова интересно! 
÷итирай

Pyce

ћнени€: 3 378
ќоо,колко нощи не съм спала заради та€ «ума Mr. Green

ѕревът€х € посто€нно,скоро не съм играла.ќпределено ми е по-интересна от Ћуксор.
÷итирай

юстендил

“ака е!  newsm10
÷итирай
» аз съм € играл много преди време. ѕревъртал съм € многократно, дори съпругата на колегата ми се зариби от мен, много задобр€ла и даже си намерила он-лайн вариант, в който се залагат пари. Ѕеше дръпнала 2-3 долара, ама после май се набута и спр€.  Sick
Ќ€ма д€ дам линк за платени€ вариант, щото хазарта е нещо, което не одобр€вам...  bowuu
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-30 от 30 отговора