Крем за около очи-до 25год.

  • 3 290
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 413
Здравейте,знам,че има вече теми за кремовете за околоочният контур,но в тях има съвети за различните възрасти и главно кремчетата са за бръчки и е малко разхвърлено..Бих искала да ме посъветвате за крем за очички,на 21год.,не става дума за бръчки,по-скоро някой овлажняващ,за тъмни кръгове,за торбички под очите...Ще съм ви много благодарна Hug

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Запис newsm78

Последна редакция: нд, 10 авг 2008, 14:03 от kukla_ta

# 2
  • Мнения: 483
В момента ползвам на Avene - Soothing eye contour cream. В аптеката ми казаха, че е точно за такава възраст, хидратиращо и леко. Харесва ми, наистина хидратира добре, но ми се иска и нещо друго да опитам. Ще следя темата  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 3 413
Извини ме,  но ако си ти на тази снимка, по-скоро ми приличаш на 31, имаш доста различно излъчване за възрастта си, но това е мое мнение!
Embarassed Направо комплимент каза,защото все ми казват,че приличам на ученичка в 8-9 клас,защото съм и нисичка hahaha

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Аз пък си редактирах поста, случайно да не те обидя с нещо!

# 5
  • Мнения: 3 413
Аз пък си редактирах поста, случайно да не те обидя с нещо!
Глупости,всеки си има право на мнение!Няма проблем kukla_ta  smile3503

# 6
  • Мнения: 179
Много лек и приятен е крема за около очите на Гарние с шерешов ектракт, направо невероятен сега за лятото, хидратиращ и точно за целта Peace

# 7
  • Мнения: 234
И аз мисля да си взема някакво такова кремче, защото досега не съм ползвала, така че ще следя темата с интерес.   Peace

# 8
  • Мнения: 63
Здравейте, аз карам 19 и досега естестено не съм ползала специален крем за около очите, ами  слагам от крема за лице и там - той е лек и хидратиращ. Чудя се дали  така не вредя на кожата си.Кожата ми е нормална към суха и не искам да я оставям без хидратация. Иначе нямам торбички или тъмни кръгове под очите. Искам да питам и по принцип от колко години е хубаво да се почне с тези кремчета?

# 9
  • Мнения: 776
Здравейте, аз карам 19 и досега естестено не съм ползала специален крем за около очите, ами  слагам от крема за лице и там - той е лек и хидратиращ. Чудя се дали  така не вредя на кожата си.Кожата ми е нормална към суха и не искам да я оставям без хидратация. Иначе нямам торбички или тъмни кръгове под очите. Искам да питам и по принцип от колко години е хубаво да се почне с тези кремчета?

Незнайно защо newsm78 и на мен ми звучи направо безумно, но според някой публикации в женските списание ( говоря за български такива ) възрастта за започване на околоочни кремчета, е 25 Shocked Аз, лично, съм започнала с хидратиращи такива на 18 Peace, а сега след 25 преминах на anti age. Тази зона има нужда от хидратация, също както цялото лице, а ако ти е сух контура, още повече Peace Така че да се чака до 25 ми се струва направо вредно. Не че кой знае колко са ми помогнали околоочните, пак си имам  бръчици, но вероятно без нужните грижи, щях да имам двойно повече.
Съветът ми обаче е да не си слагаш от дневния крем в зоната около очите, незвисимо колко е лек Peace Причините са много, ще стане дълго, ако ги изброявам, но най-малкото може да си навлечеш контактна алергия. За тази зона си се ползват специални кремчета Hug

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
All about eyes на Clinique  Heart Eyes много нежно хидратиращо кремче...

# 11
  • Мнения: 372
С редовната употреба на кремове за лице започнах след 20-та си година (и все още - само хидратиращи), а с кремчета за около очи - на около 24-25, като и за тази зона още съм на хидратиращи такива (на 28 съм). Просто не изпитвам нужда от нещо по-силно, струва ми се рано, а и кожата ми изглежда много добре (почти не се гримирам обаче и не пуша Wink), въпреки че не ползвам много скъпи кремове и анти-ейдж засега  Blush
Околоочни хидратиращи кремчета, от които съм доволна: Clinians (с нар), Eucerin Hydrobalance и Galenic Messager  Peace

# 12
  • Мнения: 3 413
All about eyes на Clinique  Heart Eyes много нежно хидратиращо кремче...
Това ли е мила?-
А за какви пари става въпрос?

# 13
  • Мнения: 3 830
На мен ми казаха за Vichy Aqualia Thermal Yeux.
Било много добро кремче, ама никъде не успях да го открия по аптеките. Thinking

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 415


ето тук можеш да се
ориентираш за цените...99% съм сигурна, че ще ти хареса...аз вече използвам 3-то бурканче като го редувам и с други кремчета, но това определено е нещото, което винаги мисля да имам...и е супер подходящо за възрастта ти  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт