Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!
Аз съм в 7 месец и вчера си направих изледвания на кръв и урина резултатите ми бяха доста повишени левкоцити някой запознат ли е нормално ли е това и на какво се дължи това повишение?
Цитирай

гр.София

колко са завишени?какво каза доки?моите се повишаваха заради проблемите ми с бъбреците!но може да са ред причини.все пак важно е да знаеш че при бременност има една допустима граница на завишаване.
Цитирай

Колко са завишени? И моите бяха завишени, но докторът не каза, че е проблем. Най-добре питай твоя доктор Peace
Цитирай

И моите бяха завишени,но моята докторка каза,че е от самата бременност.
Цитирай

Варна

и моите бяха когато бях бременна,но в рамките на допустимото, пиши какво е казал ДОКИ и дано не е нещо сериозно.
Цитирай

Плевен

Моите също са леки завишени.Доки каза обаче ,че няма проблем.
Ако има проблем все пак доки ще ти каже.Така ,че не се притеснявай най вероятно не е нищо сериозно Hug
Цитирай

Пловдив

По време на бременност е нормално левкоцитите да са леко завишени  Peace

"Увеличеният брой на левкоцитите се нарича — левкоцитоза, а намаленият — левкопения.
 Левкоцитоза се установява при: остри бактериални инфекции особено кокови (ангина, абсцес, апендицит, перитонит, пневмония, гноен менингит, сепсис, скарлатина, дифтерия, холера и др.), при някои вирусни инфекции (пертусис, инфекциозна лимфоцитоза, инфекциозна мононуклеоза), при белодробен и миокарден инфаркт, чернодробна некроза, масивни изгаряния, травми, оперативни интервенции, тумори, остри и хронични левкози, миелофиброза, мегакариоцитна левкоза, при физиологични състояния: бременност, студ и топлина, при прием на кортикостеориди."

Цитирай

Плевен

По принцип по време на бременността е нормално да са повишени, моите бяха около 10-11-12 ...  през цялата бременност....твоите колко са....
Цитирай

София

Моите стигнаха до 17, но лекарката ми каза да не се притеснявам. След като родих ми паднаха до 11, сега честно казано не знам колко са...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.