Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 10 авг. 2008, 16:00 ч.

Въпрос за таблетките Yasmin

  • 819
  • 2
  •   1
Отговори
  • В.Търново
  • Мнения: 94
Здравейте! Нещото,което ме притеснява и се надявам да получа отговор от вас е следното: днес изпих последната таблетка Ясмин /от втората опаковка/.В края на първата опаковка всичко беше нормално,менструацията ми се появи на третия ден след последното хапче. Втората опаковка започнах след 7-дневната почивка. По време на следващите 19 дни нямах никакви проблеми,но преди два дни /т.е. оставаха ми още две таблетки/ се появи едно кървене /тъмно-ръждиво на цвят/, а днес /в деня на последното хапче/ кървенето е като типична менструация. Въпросът ми е дали всичко това е нормално и,ако се дължи на някакъв проблем - какъв би могъл да е той? Ще се радвам на всеки отговор,който получа!

# 1
  • Мнения: 324
Възможно е да се появи нарушение в менструацията, подобно на описаното в първите няколко месеца след започване приема на контрацептиви

# 2
  • В.Търново
  • Мнения: 94
Искрено благодаря,д-р Мазнейкова,за отговора!

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт