Candida(гъбички) в акото

  • 1 390
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Моята дъщеря от около 2 седмици започна да ака около 3-4 пъти на ден като акото й стана по-рядко от нормалното за нея,заведох я при личната каза да й давам прахчета Ентерол и Хидрасек който не помогнаха,направихме микробиология на акото оказа се че не се изолира бактерия,а гъбички в умерено количество и личната каза да не й давам никакви лекарства,че нищо и няма,ама аз се притеснявам,че все още й е рядко акото,дали защото пие повече вода,но сокове не й давам,не знам.Какво бихте ме посъветвали дали да нея заведа на друг лекар и ако някоя мама се е сблъсквала с подобен проблем да каже как са се справели,някакви лекарства приемали ли са при наличие на гъбички в акото или наистина организма сам се справя с тях както каза личната? Благодаря ви предварително Hug

# 1
  • Мнения: 1 516
Мисля, че трябва да се посъветваш с още някой - може би гастро-ентеролог, знам ли  newsm78. Представи си ,че попаднат във влагалището и там се развият  Sick... Ако още сте с памперси , няма да е много трудно - от акото- във влагалището .... Чуй още едно мнение и то на подходящ специалист!

# 2
  • Мнения: 4 784
Попитай в Здравния подфорум за деца с такъв проблем евентуално, както и може би друг специалист.

Общи условия

Активация на акаунт