Успешна хидротубация

  • 1 754
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 441
Момичета, само искам да ви се похваля, тъй като ми беше много притеснено и напрегнато. Хидротубацията ми мина - резултат: проходими тръби. newsm44 newsm68 newsm44
Сигурна съм, че е благодарение на вашите стиснати палци....... Благодаря ви много! newsm51 smile3525 newsm51

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Ей , браво ! Мноооооооооооооо..........го се радвам ! Grinning 
И така , нали знаеш какво ти мисля ?!  Thinking 
Скоро друга подобна , че и по - хубава тема да пуснеш ! Grinning

# 2
  • Мнения: 3 154
А така! Аз казах ли ти, че няма защо да се шашкаш? thumbsup
Хайде сега смело напред към заветната мечта и скорошен добър резултат!

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Браво HugРадвам се за теб и скоро...нали си знаеш Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 3 205
Браво! Браво! Много се радвам! И късмет...  Laughing

# 5
  • Мнения: 3 376
Браво, БАН! Чудесна новина. Хайде скоро и още по-чудесни да пуснеш Laughing

# 6
# 7
  • Мнения: 2 825
Браво Бан, честито и дано скоро да ни се похвалиш с  мечтаната новина Simple Smile

# 8
  • Мнения: 980
ха честити ти тръби и да се хвалиШ скоро Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 35 814
Ban,би ли ми казала къде ти правиха хидротубацията и какво се изискваше предварително от теб.Така също и как се казва лекарят който ти я прави и цената.Ако аз отида просто така, без направление дали   ще ми направят?Моята лекарка  ме изпрати на цветна снимка миналият месец но лекарят при които отидох отказа-вече никой не правел такава ,вече правели само лапароскопия.Освен това трябвало да се запиша за лапаро месеци напред.Държа се ужасно,не стига ,че бях притеснена , ами ми се и накара сякаш аз съм виновна.Още ми се доплаква  като си спомня за това.Разкажи ми повече за твоята процедура?. Забравих,ИЗВИНИ МЕ -поздравявам те от сърце пожелавам теи едно хубаво бебе в най-скоро време. Two Hearts

# 10
  • Мнения: 856
Браво за добрите резултати. Стискаме пацли и за още по-хубави новини от теб скоро време Hug

# 11
  • Мнения: 7 718
Аз си я направих при д-р Владимиров - http://www.ivf.bg/. Цената е 70 лв. Обаждаш се в началото на цикъла и си записваш час - трябва да имаш един-два чисти дни. Прави се най-късно до 11 ден от началото на цикъла. Изисква се пълна кръвна картина и утайка, правени до два дни преди процедурата. Хидротубацията не се покрива от касата, затова направение не е нужно.
Не трябва да имаш съмнение за гъбички, да нямаш течение, сърбежи. Ако имаш е необходимо микробиология на вл. секрет.
Един час преди самата процедура пиеш но-шпа.
Боли поносимо.
Можеш да я направиш и ТУК . Цената е 80 лв.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 841
Чудесна новина Grinning, хайде сега, едно бебче baby_neutral Laughing

# 13
  • Мнения: 1 441
Din din, Lali е обяснила доста добре какво се изисква. Само едно - две уточнения:
Аз я правих в клиниката на Щерев - 80 лв., там не правят хидро с направление.  Манипулацията ми беше в първия чист ден на цикъла - 7-ми. Не правят хидро по-късно в цикъла, за да не се прецака доминантния фоликул, който трябва вече да се е развил по това време.
На мен не са ми искали пълна кръвна картина. Утайка - да, скорошна, но не и от преди 2 дни (моята беше от миналия месец).
Не знам дали аз съм голям катил, ама нищо, вярвайте ми НИЩО, не усетих като болка, просто усещаш, че ти правят нешо и това е. Казаха ми, че може да ме боли после, но единственото,което чувствах е лек дискомфорт, защото ми беше подут корема. Не съм пила никакви хапчета - нито преди, нито след това. Но може би, ако човек има притесненя за болка, няма да е зле да вземе едно Но-Шпа преди това, за успокоение, че няма да го боли....
Преди манипулацията искаха от мен само да съм хапнала нещо, за да не ми стане лошо и да съм ходила да пишкам...
А това че не правят снимка или хидро може би се отнася само за това, че не ги правят с направление,  а само лапарото се поема от касата..... Thinking Не знам - и аз, и Лали сме доказателсвто, че се прави хидро........

П.С. smile3555 Ама съм заплес.......
Забравих да ви благодаря мили момичета за хубаивте думи и пожелания. Страхотни сте   bouquet 

# 14
  • Мнения: 7 718
В интерес на пациента е да си направи скорошна пълна кръвна картина и утайка - да няма възпаления.
Около 5 лв струва без направление.
С направление е 2 лв.

Общи условия

Активация на акаунт