ПРЕДСТОИ МИ ИН-ВИТРО/ ИКСИ, да поговорим - 9

  • 63 593
  • 998
  •   1
Отговори
  • Мнения: 576
Здравейте момичета !!!

Аз не успях при първия си опит , но съм тук с цялата си позитина енергия и неугасваща надежда, готова да  се боря, плача и радвам с вас !!! Пускам темичката, за да Успяваме заедно и да се подкрепяме до последно, до постигане на мечтата ни !!!

Надявам се нямате нищо против

Нека да  е на късмет за всички !!!


Предсои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 8

Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 7

Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 6

Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 5

Предстои ми ин-витро/ИКСИ, да поговорим - 4

Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 3

Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 2

Предстои ми ин-витро, да поговорим .... - тема 1

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 14:09 от Taни

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Аз ще се разпиша първа с надеждата на есен да опитам пак да сбъдна мечтата си.
Пожелавам на всички ви, мили момичета успех и много късмет!
Мамбина,благодаря за темата!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 908
Да се разпиша и аз с пожелание всички да успеем в този труден път по който сме тръгнали.

# 3
  • Мнения: 240
Да се разпиша и аз,на есен ми предстои втори опит икси. Да се надявам че този път бременността ще завърши успешно. Дано новата темичка да се напълни с много положителни резултати! Късмет момичета!

# 4
  • Мнения: 3 988
И аз се записвам. Надявам се скоро да почнем процедури. Утре трябва да говоря с клиниката и после пак със застраховката. Дано всичко да се уточни вече.

Късмет на всички!

# 5
  • Мнения: 244
Да се запиша и за в новата темичка, дано да ни е на късмет! Желая на всички нас смелост и търпение за постигане на заветната цел!!!

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 777
Честита ви нова темичка!Пожелавам на всички момичета само положителни резултати! Praynig Praynig Praynig

# 7
  • Близо до София
  • Мнения: 896
и аз, и аз... запис...  Hug
да е на късмет новата тема за всички ни. на есен ми предстои първото ми ин-витро, надявам се успешно да е.  Praynig  Praynig   Praynig

# 8
  • Мнения: 1 247
Записссссс Peace Peace Peace
Успех на всички момичета Praynig Praynig Praynig

# 9
  • до морето
  • Мнения: 494
Успех на всички и много усмивки!
В септември започвам и аз, надявам се всичко до тогава да е наред и най-после да започна - дай Боже да завърша първата си процедура успешно!
Има ли девойки, които ще са в АГ-Варна?

# 10
  • Близо до София
  • Мнения: 896
КЪМ МОДЕРАТОРИТЕ: ако може качете темата в заковани.

# 11
  • Мнения: 353
Здравейте момичета,
Исках да ви задам следния въпрос - защо след като ИКСИ е по-сигурен способ се използва ИН-ВИТРО  newsm78 ? Извинявам, се, ако въпроса не е от най-умните, но честно казано не можах да си отговоря. Знам каква е разликата между двата способа и именно за това се учудвам, че се използва ИН-ВИТРО при съществуването на ИКСИ като способ.
Предварително ви благодаря.

# 12
  • Мнения: 1 247
Успех на всички и много усмивки!
В септември започвам и аз, надявам се всичко до тогава да е наред и най-после да започна - дай Боже да завърша първата си процедура успешно!
Има ли девойки, които ще са в АГ-Варна?
Мила аз мисля да правя във Варна Peace

# 13
  • Мнения: 531
Здравейте момичета,
Исках да ви задам следния въпрос - защо след като ИКСИ е по-сигурен способ се използва ИН-ВИТРО  newsm78 ? Извинявам, се, ако въпроса не е от най-умните, но честно казано не можах да си отговоря. Знам каква е разликата между двата способа и именно за това се учудвам, че се използва ИН-ВИТРО при съществуването на ИКСИ като способ.
Предварително ви благодаря.

1. Липса на техника
2. Липса на оператор
3. Доказан единствено тубарен фактор при добър брой аспирирани яйцеклетки /примерно/
 и т.н.
Обиктовено когато няма мъжки фактор и има добър отговор на стимулацията при съпругана се правят и Икси и Ин витро.

Успех мили момичета в процедурите!

# 14
  • Мнения: 312
Успех на всички момичета

Общи условия

Активация на акаунт