ФОТОШОП

  • 39 786
  • 532
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 035
Привет мацки,  Hug
Не съм вслизала при вас от доста време, но сега имам огромна молба  Embarassed

Тъй като Али е сред 10-те финалиста в конкурса за корица на сп. Моето дете и крайния победител ще е този който събере най-много смс-и, ви моля да пуснете по един в нейна полза.  Grinning
Изпраща се СМС към номер 1707 с текст /латиница задължително/ - dete2

http://www.moetodete.bg/spisanieto/p3_1091_0.html
Цената на 1 SMS e 0,60 лв.
Ето я и снимката с която стигнахме до финала  Mr. Green
http://www.moetodete.bg/gallery/?gall=Album&g=0&a=1598&a … u=253&i=27643

Предварително ви благодаря!   bouquet  bouquet  bouquet
Ако спечелим ще черпя  Party

# 481
  • София
  • Мнения: 1 456
Вал, чудесна новина!
Пускам и от двата си телефона. Mr. Green
Преди време ние се борихме за корица на сп. Мама!
Организирахме "гласоподаване" от две държави... Joy Е, не стана , но емоцията е страхотна!
Пожелавам ви успех и много късмет!  bouquet

Момичета, нямам думи просто!

Радостче, ти на ФШ ли го правиш това или на друга програма?

Румка в твоето колажче(първото) ми останаха очите!

Калитко
, хубава идея, но ми се вижда снимката малко разтеглена.

Дам, ти къде бродиш по тия жеги??? Я, стой в къщи, че таквиз китчета страшни правиш. Mr. Green

На всички дето съм пропуснала   bouquet!
Аз в последно време се боря с една друга програмка и не ми остава много време за творчество, но обещавам да покажа нещо скоро!

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 10:10 от Муци

# 482
  • Мнения: 1 516
Само обработката Simple Smile . Оригиналната картинка е от 3D studio max ...

# 483
  • Мнения: 182
един много тъп въпрос- Ъ как се правят китове newsm78  Simple Smile

# 484
  • Мнения: 3
не успявам да напасна цвета на главата,която монтирам към тялото-да стане правдоподобно-както монтажите на Дамаянти,някой ще ми просветли ли малко

# 485
  • Мнения: 2 818
Ани и аз се присъединявам към желаещите Simple Smile

vig, Ани е дала няколко поста по-назад малко разяснения. Иначе, ако не ти се правят си теглиш готови. Има много във фотошопската библиотека например.

funnymoney, сега ми хрумва, но не съм пробвала. Лицето отдолу да селектираш и копираш е нов слой. Махаш устните и очите. Филтър първия блър, забравих му точното име. Слоя трябва да е под новото лице и даваш режим на смесване luminosity (последния). После, дублираш новото лице (в режим нормален) и изтриваш кожата... Ама всичко е теория... дали ще стане и как не знам... а и всъщност този режим не ми съвсем ясен:)
Има ли някъде урок за режимите?

# 486
  • Мнения: 2 270
funnymoney -ето  един много хубав урок за напасване на глави.
Преди време имахме и контролно на тази тема.Може да прегледаш старите теми
http://www.photoshop-bg.com/index.php?nav=read_tut&id=1738
Radostche -чудя се ,защо не си направите текстурите в Мах-по реалистично от там няма как да стане

# 487
  • Мнения: 1 516
Защото нищо не разбирам от Макс, нито приятелката ми архитект, която ги прави ...

# 488
  • Мнения: 2 270
Защото нищо не разбирам от Макс, нито приятелката ми архитект, която ги прави ...
ясно-марш към темата за мах-а Joy Laughing

# 489
  • София
  • Мнения: 2 374
Val_stef, браво на вас! Али е прекрасна!  Heart Eyes
Румка, рамките ти са прелестни!!!   bouquet
Дамаянти - с Влади е много готина (голям е сладур), а с Марти - много красива!   bouquet
unrealexp, интересна рамка, харесва ми!  Peace
Даяволинке, и твоята е готина - чудесно пасва със снимката!  Grinning
Radostche, харесва ми какво си направила с къщата! Браво! Сега малко цветенца да сложиш (аз нали си падам по тях  Grinning)
arabela, втората е супер сладка!
Mactub, и четириите ми харесват много, но вротата е разкошна!!!  Heart Eyes Кажи, моля те , откъде е това момиченце на рамката?
Най-накрая да видите рамкиран Ивчо и след него - неговата любима книжка  Grinning


http://vessyc.multiply.com/photos/photo/3/156


http://vessyc.multiply.com/photos/photo/3/157


# 490
  • Мнения: 1 516
Ани, да ! За там съм !  Laughing

Веси, архитектката не дава  Naughty  Joy Рамките са много хубави, както винаги. Това е и нашата любима книга

# 491
  • Мнения: 182
Ето какво направих преди малко, не е кой знае какво но като за начало. Преди бях много добра, но като не практикувам, всичко забравих.

# 492
  • Мнения: 791
Здравейте!
Няма да коментирам, при условие че само ви чета и рядко се включвам,смятам че нямам право!
Само мога да вметна, че ме очаровате и правите сутрините,заедно с кафето много приятно начало на деня   bouquet
Вижте моите скромни неща от тук на татък, даже се престраших и направих две квадратни, но тц  Naughty не е това моя формат

# 493
  • Мнения: 473
Ще си кажете ли мнението за това, по скоро къде да пипна за да е по хубава



Благодаря на ani69   bouquet Много хубав скраб

# 494
  • Мнения: 1 516
Cvete, изправи си надписите , които са вляво да са успоредни на линиите на бялата лента . Надписът "покана" излиза  от розовото очертание и на мен лично не ми харесва ,че е по диагонал , бих го сложила също успреден на лините на тази малка картичка под панделката . Пнаделката на рамката на снимката в горния ъгъл ми се струва излишна . Фонът зад малката сладурка и той малко е накриво .. Можеш да направиш рамката със снимката още малко по-голяма и да я завъртиш правилно - нещо ми се вижда с неправилна перспектива  ! И накрая поработи малко върху сенките  Hug

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 18:30 от Radostche

Общи условия

Активация на акаунт