Включвайте се в септемврийския облог - кой ще бъде първият бебок!!!

  • 15 226
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 307
Деси, за мотористка картинка проверете в Ибей, продават най-различни готови, направо гладиш и носиш.

# 16
  • Мнения: 57
Добро утро и от мен Grinning
Мерси на моарейн и на Ирини за темичката и сладкото заглавие  bouquet
Честит рожден ден на Мариам  newsm59  party023  Gift  bigdance2 Много здраве и щастие!!!
Асе ние сме с теб няма да се тревожиш ще видиш, че всичко ще мине прекрасно независимо как ще родиш Hug Hug Hug
Ох тия глезени моите само се подуват писна ми вече ooooh!
Айде лек ден на всички по късно пак ще се включа Peace

# 17
  • Мнения: 53
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИРИЯМ!!! Желая ти едно здраво и послушно бебче  newsm59  bigdance2 newsm59
Шматка, страхотна камизолка Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 123
Асенце, разбирам те, как да не те разбирам  Hug Изненадана съм, че нямаш никакво разкритие след контракциите - особено тези от миналата седмица, но не разбирам какво налага секциото? Ако тръгнеш да преносваш, може малко да се подпомогне процеса по друг начин и пак да си родиш нормално. Иначе емоционалните вариации знаеш, че са си в реда на нещата. Важното е двамата да сте добре и вярвам, че всимко ще стане по най-добрия начин за вас. Просто не го мисли. Ако не с ебях преместила в Симеоново щяхме да сме си съседки. Нашия апартамент е точно до новия блок на Мартинели на бул. България и със Спаси като бебе обикаляхме около теб - Родопски извор, солун.... Оф, пиша ти глупости да те разсея  Hug Прегръщам те и да знаеш, че съдбата има по добри  планове за вас и от теб , и от доктора!

Аз от снощи пак се вторачих в корема си... имам чувството, че грам не расте. Като легна по гръби и става един... съвсем малък  Cry

# 19
  • Мнения: 3 926
Иринче, ами няма как да се индуцира раждане при вече рязана матка. Т.е. има, но не е желателно. Рисковано е и за бебето, и за мен, а такива рискове не ми се поемат Peace Ако не стане естествено, по-добре да си е секцио. При външна хормонална намеса контракциите стават много по-силни и неконтролируеми и опасността от руптура става в пъти по-голяма. Иначе е едно на хиляда Peace
Започвам и аз да се успокоявам и ... днес ще си пусна релаксацията и ще си поговоря с детето качествено. Без да му казвам кога да излиза.. просто да оставя всичко на него Heart Eyes
Всичко си е Божа работа и не бива да се месим там, където не ни е работа Praynig Hug

# 20
  • Мнения: 391
Мерси Моарейн и Иринии за новата темичка!  bouquet

Асе, не очаквах че така лесно ще им се дадеш. Твоето начинание, никога нямаше да е лесно и без борба нямаше да стане. Ако наистина ти се иска нормално раждане, колкото си казвала, да те резнат така, без причина, няма как да не ти повлияе. Но ти си знаеш кое как и какво най-добре. Аз говоря като страничен наблюдател разбира се.

Шматарок, каква хубава камизолка! Много подходяща за дребното.

Иринии, качи нова снимка да видим де Wink

Утре и аз ще се заработя и направя малко по красиви снимчици. Веч виждам продължава с красотите

# 21
  • Мнения: 3 926
Шейли, просто започвам да имам вяра в Природата и Бог, че всичко ще е както трябва Praynig
Все пак до евентуалната дата има 15 дни. Надявам се беб да си дойде нормалничко до тогава Praynig
Наистина трябва да спра да мисля какво и на кого ще докажа с това нормално раждане и да оставя нещата на природата. Защото ако така ми е писано ще родя нормално, ако ще и два часа преди секциото да е Wink Познавам не една и две мами, които точно така са родили. Току преди секциото Grinning

# 22
  • Мнения: 391
Природата - нормална бременност отнема 38-42 седмици, не точно 40 седмици. Това да се предизвиква раждане точно след термин, който така и така е рядко точно определен,  си е още една остаряла глупава процедура.
Ако си искала нормално за да докажеш нещо на някого, това е съвсем друга работа. Аз си мислих, че е важно на самата тебе, че чувстваш нужда да го направиш. Щом това не е така, тогава битките с закоравени правила едва ли ще си струват.  Peace

# 23
  • Мнения: 193
Здравейте, милички........ Такъв готин и прохладен ден е тука в Бургас, дано се задържи така до края на деня, че следобед се очертава ходене до къмпинг Градина и после до Созопол и предпочитам да не се пържа в собствен сос.
При срещите ми с моя лекар все по често присъства думата СЕКЦИО и колкото и да не ми се иска, започвам да я възприемам като възможен вариант.Не ще и не ще да се обърне моя Точко и това е.Утре съм на лекар, да видим тогава какво ще е положението, но той става вече голям, сигурно и място няма толкова а и нали ако остане така никой няма да го чака до последно, така че....... луда работа.

# 24
  • Мнения: 3 926
Шейли, напротив, добре си разбрала Hug Искам нормално раждане заради всики ползи за бебето и мен Rolling Eyes Заради готовността н плода, заради ... ами те са поне сто причини...
Но е факт, че дълбоко в себе си се опълчвам на целия свят (най-вече на родата на мъжа ми), на всички, които смятат, че едва ли не съм непригодна за тази работа Confused Защото от няколко месеца само чувам как щял да ми се извади крака (това по повод, че разни разбрали-недоразбрали хора мислят, че имам луксация)... колко боляло, колко... незнам какво си...
Явно напоследък наистина част от мен иска да им натрие носовете.
Но всъщност всичко тръгна от това, че аз дефакто мога д раждам нормално..., можех и предния път. И не искам да ми отнемат това изживяване Rolling Eyes
Така или иначе има битки, които не мога да проведа. Основните причини са две - наистина си харесвам доктора и се разбирам доста с него, и дори да реша да го сменя няма да намеря друг в цяла България, който дори до 40-та седмица да се съгласи да ме чака... Тъй че изборите ми не са безброй Rolling Eyes
Наистина просто се надявам беб да е толкова разбран, колкото до сега и да си излезе самичък Praynig

# 25
  • Мнения: 427
Мариам newsm59 newsm51Много здраве и щастие на теб и на цялото ти семейство пожелавам.Бъди все така лъчезарна и силна жена newsm10.
Асе,Мари п,аз да не остана по-назад от вас вчера ревах като магаре-ама такова хълцане от години не съм правила...Свекитата ми заминаха на почивка, на мен те за раждането хич и не ми трябват тук да ми се тюхкат само наоколо ,но изведнъж осъзнах ,че освен на мъжо на друг няма на кой да се опра..и така ми стана мъчно за мама... Weary
Асе,ти така се беше настроила за нормално раждане..ама нищо не се знае де,той док само се е презастраховал с този разговор днес Hug
Шмате-Бръмче,с тая камизолка изтрепа всичко живо newsm62 newsm10Аз ако на нашта девойка и направя една с на баща и пушката или по-добре с някоя снимка с негов трофей ,той направо ще се наа.....Ама нали са много големи глиганите, дето ги е утрепал ще трябва да използвам някоя блузка за 1-ви клас newsm62 newsm62
Моарейн,,мерси за темичката  bouquet

# 26
  • Мнения: 6
Асе, стига си ги мислила тези неща. Всичко ще се нареди. Ти бъди спокойна, че каквото  е нобходимо си направила, не се разстройвай, че лекарят ти предлага дата за секцио, всъщност това е само една застраховка Hug И много добре че го е предложил човека!!! Все пак не е шега работа при условията, които ти поставяш. Hug
Ирини, мисията е изпълнена - Klorane действа Simple Smile. Има едно кремче за след това. Нужно си е, да ти кажа!
По повод утрешната среща -
12. 08. 2008 г. – 09.30 ч.
пицария Мис Каприз (ул. “Коста Лулчев” 13, зад х. Плиска)
Елена Василева, акушерка Училище за бъдещи майки “МА-МА”, София ще представи темата “Първи грижи за новороденото в болницата и у дома”.


Казвайте в колко да се видим. За мен няма значение, аз живея наблизо Laughing И само да припомня, че имам 18 лева, останали от предишната среща! Ако сме само четирите утре, няма да ги харчим, ама би било добре да сме повечко Hug

Мариам, ЧРД, лъвице  bouquet, въпреки че, освен съня ти с русата девойка, нищо друго не те издава засега hahaha
Продължавай да разливаш спокойствие и да заразяваш със своята топлота и увереност  bouquet

# 27
  • Мнения: 21
Специално за Шейла и не само  Hug Mr. Green
пък аз вече имам голяяям корем
http://september2008.multiply.com/photos/album/12#170

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 27
Привет, сладурки! Hug
Мъжът ми днес ми вика- я застани в профил, заставам аз и той те такива очи отворил”Лелеее, скоро ще има пукотевица”, вика” коремът ти е спаднал ниско!”:) А на бас обаче, че няма да съм аз първа, а ако съм аз..-банкет и всички с високи токчета ви искам, без кореми, с дечорята Hug
Юник, с джапанки и коприна, а:)?! Оооо, и аз ги имам същите..излиза ми петата цялата, ама си ги нося!  JoyHug
Ире, душка, благодаря ти за разясненията Hug
Шейле, и аз съм за „навън” през оня период от 40 дни, по принцип съм си пътешественик- не ме свърта вътре, искам да дишам, да дишам..да гледам, да помирисвам природата..ох, искам вече да е пролет и да снимам манечкото до цъфнало дръвче..
Бора, благодаря ти и на теб за отговора! Представих си те как щурмуваш по стълбите))..
Мире, аз се бия с комарите и нощем можеш да чуеш как викам „ къш”, когато ме клъвнат по корема, буйствам яко и аз понякога..катерачка съм и аз, маани:)
Вечерница, аз  питах, не Флучия, за хапчето и т.н;), мерсииии за отговора.
Уанде, още малко и ша сме мацки))))
Шмати, искам и аз за мен такава камизолка( майтап:)Суперска е инак;)
Мириам, за тебе- понеже всичко си имаш май:), каквото още искаш да имаш, да бъде! Иначе знаеш- спасение:)!ЧРД, жено! Heart Eyes
Ася, имай вяра! Praynig
Момичета, разкажете какво се случва след раждането секцио и нормално, кога ви дават да хапвате и пийвате, кога допускат роднините вътре в стаята ви.. За това с кой сте се паднали в една стая, поддържате ли връзка с тези жени все още, впечатления за акушерките и лекари, въобще всичко, което смятате за важно да споделите до изписването. Благодаря ви!



# 29
  • Мнения: 79
Здравейте момичетааа Hug !
Обрах прекрасните ви поздрави и пожелания като цветя в росна градина, помирисах ги, сгуших се в тях па седнах да фрасна едно дебело парче сочна торта, полях го с кола и се изкефих на ранина newsm03 .
Децата се излюпиха и нападнаха и те... ето ги, нареждайте се и вие около масата ни и казвайте кафе ли що ли?


Общи условия

Активация на акаунт