Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Момичета, моля ви, ако сте видели да продават нар някъде в София, спешно ми трябва за разстройство.
Цитирай

Белгия/София

Ентерол не помага ли?  Smile
Нарове виждах в Кауфланд  Peace Сигурно има и в Хит.
Цитирай

на 5 етаж в ляво

Аз съм виждала в Билла Hug
П.П.Виждам детето е голямо/ако става въпрос за него/,дай му разтворено нишесте с вода...помага PeaceДруго вода и оцет ,или вода с 1 изстискан лимон... Praynig
Цитирай

Ето и ТУК има различни предложения за деца, ако искаш прегледай ги. За нара също съм чувала, че е ефикасен, мисля, че се вареше чай от кората му.
Цитирай

София

Ако не намериш нар ,дай дренки(сега им е времето и се продават по пазарите).Ефекта също е запичащ....
Цитирай

София

Благодаря ви, точно за детето става въпрос, изпи много Ентерол, от днес е на Хидра сек, но реших да пробвам и с нар, дренки не намерих. Ще пробвам и с нишесте  Peace
Цитирай

София, Манастирски ливади

Днес видях нар на Красноселския пазар, загледах се, защото много обичам, ако не ти е далеч, има със сигурност  Peace Като се замисля съм почти сигурна, че вчера нарове имаше и в 'Пикадили'.
Цитирай

дълбоко,дълбоко в прованса

buni, аз доколкото знам, при разстройство се използва кората на кисел нар, има и сладки нарове.Аз лично съм варила кора от кисел нар и ми е помагал.Та оттогава наесен винаги купувам кисели нарове, изсушавам си коричките и пазя в хладилника.За съжаление, съм доста далече и няма как да ти изпратя.
Цитирай

Long Island

buni, давай на детето да яде кисело мляко, за има няма 2 дена 6те се стабилизира. Миналата седмица го минах съ6тото с моя син.
Цитирай

София

buni, давай на детето да яде кисело мляко, за има няма 2 дена 6те се стабилизира. Миналата седмица го минах съ6тото с моя син.
Категорично ми забраниха всякакви млечни продукти, а и моят син се разхлабва от киселото мляко. Да чукна на дърво мисля, че Хидрасек започна да действа  Praynig, благодаря на всички, които се включиха по темата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.