тест за бременност след трансфер

  • 3 461
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте,

Бих искала да сравня резултата си от теста за бременност. Правих икси, трансфера ми беше преди 11 дни и днес направих кръвен тест в Кандиларов. Резултатът беше <0.100  mIU ml, което предполагам си е твърдо отрицателен.  Sad

Някой дали е имал подобен резултат и мислите ли, че е възможно да се покачат стойностите?

# 1
  • Мнения: 806
Здравей,
.На мен също ми се е случвало, не един път да видя такъв резултат и за съжаление наистина е отрицателен. Много съжалявм Sad Hug Hug
Дано да е станала някаква лабор.грешка/много малко верятно,но..../ надеждата крепи човека до последно.
Късмет и дано следващия път,когато пишеш тук да е с нова щастлива тема Hug

# 2
  • Мнения: 3 376
Теоретически е възможно да е станала лабораторна грешка - тук във форума имаме една мама, на която й бяха изкарали ЧХГ 0.00 резултат след успешното икси. Шансът разбира се е малък  Sad но за по-сигурно можеш да повториш изследването в друга лаборатория. Късмет  Praynig

# 3
  • Мнения: 11
Аз съм наясно, че грешка може да стане, но изключвам това като вариант, защото едно на милион, определено не е моят процент.
По-скоро ми беше интересно дали е възможно това да е правилния резултат, но стойностите да се покачат след няколко дни. Докторът ми беше казал тест след 17 дни, аз го направих след 10 и затова се чудих дали не е рано.

# 4
  • Мнения: 4 589
За кръвен не е рано. Аз бих те посъветвала да повториш след ден-два. Аз моя го направих на 13 ден и то домашен и отчете, а кръвен на 17 ден и беше 1250 единици.

Късмет, стискам палци.

# 5
  • Мнения: 7 718
Повтори резултата след 48 часа, това ще отговори на въпросите ти.

# 6
  • Мнения: 2 423
Повтори го пак Praynig след 48часа

# 7
  • Мнения: 3 294
jbaireva за съжаление и  след моя опит резултата ми беше като твоя на десети ден след трансфер , но както са казали момичетата най-добре го повтори за да знаеш със сигурност .Стискам палци  Praynig

# 8
  • Мнения: 11
Благодаря ви за съветите. Мислих, но мисля да не го повтарям. Въобще не се чувствам като бременна, няма смисъл. Спирам лекарствата и септември пак на прегледи, за да решим кога може да опитаме пак и по какъв начин. Мисля за икси без стимулация, но ще видим доктора какво ще каже.

Общи условия

Активация на акаунт