хотел Морско конче или заливът на делфините

  • 2 770
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 688
http://www.azuresea.eu/hotel/INDEX-hotel.htm

Ето за това става въпрос....
Насочили сме се натам,някой да сподели впечатления Hug

# 1
  • Мнения: 17 934
Виждам, че никой не е отговорил и знам, че е много рано, но в този студ решихме да помислим за лятото. Някой посети ли този хотел през 2008, ако е, пишете моля ви.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 807
Ако това са цените, не е ли малко скъпичко???? Иначе изглежда супер... Но в топ сезона излиза по 130 лева на стая, а аз бях на ол инклузив в Албена за 168.Хм.

# 3
  • Мнения: 17 934
Да, скъпичко е, затова искам да съм сигурна, че си струва, а Албена въобще не ми е по вкуса, много соц, много фраш, не знам защо не я тача като курорт, както и Златните и Слънчев бряг между другото. Затова винаги си търсим нещо различно, не че не даваме парите за All.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 688
Бяхме там през Август 2008г. и останахме доволни,тази година сигурно ще повторим
Ако имате конкретни въпроси съм на линия

# 5
  • Мнения: 17 934
Браво, най- после се включи човек, който е почивал там. Въпроси имам, да:
Какви са цените на стая? Как е закуската, която влиза в цената? Какви са цените в ресторанта и как е храната там? Има ли наблизо другаде да се излиза вечер примерно /заведения, нещо за децата?/. Ще съм благодарна да споделиш това, което на теб ти е направило впечатление- добро и не дотам добро

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Ходих до там миналото лято. И не останах доволна. Всъщност като разгледахме и решихме да не оставаме. Хотела е отдалечен от всичко, т.е. няма цивилизация. Но пък е идеален за деца, тъй като е на плажа. Няма много хора наоколо, няма магазини и др. подобни, няма забавления. На мен не ми хареса това, че е до къмпинг и наоколо имаше много неща, които загрозяват гледката. Ресторанта и лоби бара ми се сториха много неуютни, седнахме да хапнем, менюто също не ме очарова. Басейна не изглежда така като на снимката в сайта, той също не ми хареса, много е малък и беше мръсен. На плажа шезлонгите и чадърите бяха в окаяно състояние. Иначе стаите отговарят на снимката и не са никак лоши.
Може и аз да съм случила някакъв кофти период за хотела, около него също беше позанемарено. На мен ми го препоръчаха и за това отидохме, но се отказахме да се настаняваме. Тогава търсихме хотел близо до река, тъй като имаше такива които отиваха главно на риболов, не на плаж.
А бе и аз как го описах... Който е с деца и търси спокойствие може да му хареса. Пък и предполагам, че са взели мерки за басейна и са си поподредили плажа. и гледката към морето е наистина много хубава.

# 7
  • Мнения: 674
Много пари за това което предлага... Naughty Naughty
Минава ли сме от там с тея палатки и селяни по плажа в края не съм въобще очарована.
За тези пари ще намерите нещо супер - идете на Русалка диво романтично и доста по приятно!
Успех !!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 17 934
МАРИЯНКАА, съгласна съм, разкажи за там, какви са цените, не е ли студена водата, дълбоко ли е морето? На север никога на сме били, може и на ЛС, защото темата не е за там

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Интересува ме влива ли се в близост някоя река?  Thinking

# 10
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Интересува ме влива ли се в близост някоя река? Thinking
Да има река, мисля че се казваше Караагач  newsm78 Влива се, но от другата страна на къмпинга. Като идваш от север, първо се влива реката, после е къмпинга и до него хотела.

Общи условия

Активация на акаунт