разходки в Южния парк

  • 4 979
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 983
ами ние за съжаление не се класирахме,защото беше много топло ,а и беба е с температура ,с която се борим цял ден Sad

# 31
  • София
  • Мнения: 3 688
милата в това време с температура
то както се оказва срещата ни  ехаресала и ще повторим..потретим:)

# 32
  • София
  • Мнения: 1 402
Мила/Slan4ogled страхотни снимки си направила, а пък и ние сме адски фотогенични  Laughing
Аз съм за ежедневните срещи в парка,както ви казах аз се разхождам всеки ден в парка. ще ви изпратя на лични телефона си за контакт, че имам само този на Милена.

# 33
  • Мнения: 457
Слънчоглед, браво за снимките  bouquet
Супер са!

Мами, много ми беше приятно, че се запознахме Laughing Hug
Благодаря на Алегра, че ни докараха с Александра до нас  bouquet
Щом вече си знаем маршрутите, то ще можем да се срещаме вече Wink

Като се прибрахме Вики стоя още 10-ина минути и после заспа, събуди се към 19.00 часа яде в просъница и пак заспа.Едвам го събудихме към 21.00 часа за къпането, а сме почнали да го будим от 19.50ч.Мъжът ми ме пита какво съм го правила, че е толкова омаломощен и не може очите да си отвори. Ами, при толкова много бебоци и толкова много емоции за него, човека се умори. Laughing
 

# 34
  • София
  • Мнения: 3 688
чудесно че се е успокоил Вики
неискам зъбииии,толкова рев ще ми дойде в повече!а пюренцата може и без зъбки да папа:/
Binito вие често ли ходите през седмица в парка?
Събудихте ми интереса и ако надвие над мързела ми може и ние през ден да слизаме до парка:)
Целувки на мъниците и до нова среща!

# 35
  • Мнения: 457
Слънчоглед, ходиме през ден в парка като е хубаво времето, естествено Laughing
А, какъв интерес ме предизвикали у теб? Simple Smile newsm78

# 36
  • София
  • Мнения: 3 688
 ами друго си е като си намериш компания за разходки,а не сам по алейките.
Хареса ми и ми е интересно!

# 37
  • Мнения: 1 541
Мами, хайде да се разберем за разходка утре??? Искам да се запозная поне с някои от вас 4е е ску4но да се разхождам сама, когато половинката я няма Simple Smile

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
аз мисля днес около 16 - 16.30 часа да поема пътя към парка, само трябва да намеря някаква защита от комарите, защото след последната ни среща краката ми са ужасно потърпевши. На фона на ухапванията които имам аз, учудващо детето не беше ухапано от нито един комар newsm78

# 39
  • София
  • Мнения: 3 688
явно мама е по-сладка от беба:)
и аз днес към 16.00 ще бъда в парка.
Милена на път за парка можеш да си вземеш от аптеката/незнам точно как се казва/ но е нещо като това за под мишници мажеш си го по ръцете и краката и не те хапат,специално против комари е!Аз съм ползвала и е ефективно въпреки че не мирише на чесън:)

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
явно мама е по-сладка от беба:)
и аз днес към 16.00 ще бъда в парка.
Милена на път за парка можеш да си вземеш от аптеката/незнам точно как се казва/ но е нещо като това за под мишници мажеш си го по ръцете и краката и не те хапат,специално против комари е!Аз съм ползвала и е ефективно въпреки че не мирише на чесън:)

Хей, много си мила, благодаря за съвета, ще те послушам!!! Имам чуството че дори глезените ми са се удебелили вследствие на ухапванията  Sick

Аз предполагам, че към 16.30 - 17 ще стигнем до парка, защото храненето ни се измести в 16.00 часа, девойката проспа 1 час повече.

Хайде да си уговорим няколко пункта за среща, ако искаш пак в същата градинка да се изчакаме Sunglasses

# 41
  • София
  • Мнения: 3 688
ами ОК там сме 16.30-17.00:)

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
аз идвам с кола от Бояна....
ама при Нишава ми е по удобно,че има къде да паркирам:)

аз също паркирам на ул."Нишава", така че ако искаш може някъде там да се чакаме!?

# 43
  • София
  • Мнения: 3 688
хайде на входа при Нишава тогава:)

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
имаше ли сериозни последици от ухапванията от комари, аз още не мога да различа новите от ста рите такива Crazy

Утре вече НАИСТИНА ще изпратя снимките!!!

Общи условия

Активация на акаунт