Възможно ли е да е от месечния цикъл?

  • 769
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 630
Здравейте,днес като отивах на работа,в метрото,изведнъж се почувствах много зле,все едно ще припадна.Зави ми св свят,едни студени вълни,ужас.Слязох на следващата спирка да взема чист въздух,но не мина.В момента съм в цикъл,дали е възможно да е от това?Измерих си кръвното след като се върнах в къщи,не беше много ниско.Много се изплаших,знаете ли от какво става така?

# 1
  • Мнения: 3 675
Ако в момента сте в цикъл или имате по-обилен такъв, възможно е хемоглобина ви да е паднал, поради кръвозагубата.

# 2
  • Мнения: X
По всяко вероятност е от това.На мен така ми се случвало няколко пъти.Дори и в болница са ме карали в такова състояние и именно ,че кръвното ми беше много много ниско.Може и твоето да е паднало в този момент и после да се е пооправило.Не се притеснявай Simple Smile

# 3
  • Мнения: 630
Благодаря за мненията ви,малко се успокоих след като ги прочетох.Дано вече не случва

# 4
  • Мнения: 31
Благодаря за мненията ви,малко се успокоих след като ги прочетох.Дано вече не случва

Наистина, дано не ти се случва повече миличка. Никак не е приятно. И на мен ми се е случвало 2 пъти, но имам една приятелка която през първите 2 дни от цикъла е така всеки път и не може никъде да излезе, защото много пъти е припадала на улицата. Голяма "късметлийка" е  Thinking Дори нейните работодатели знаят за проблема й, и не и правят проблеми след като им се обади да ги предупреди. Просто при някои жени е така.... много рядко,но факт !

Общи условия

Активация на акаунт