Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора
Здравейте,

Ще съм много благодарна, ако някой ми препоръча добър лекар онколог във Варна. Специалността му трябва да бъде в областта на гръдната хирургия. Хубаво би било, ако прави преглед на ехограф, че имам някои притеснения Sad.
Благодаря за всеки отговор предварително.
Цитирай

Аз бих ти препоръчала Д-р Хинев.Преглежда в окръжна болница с направление
Цитирай

ВАРНА

nikksan , верно ли? къде в Окръжна? в онкологията ли?

гинекологът, при когото ходя, преди година ми препоръча д-р Хинев, но ме прати в частния му кабинет. така и не отидох Confused. нямам оплаквания, искам само един профилактичен преглед и затова ако работи със ЗК мисля да изпрося едно направление от джипито.

благодаря ти предварително за отговора bouquet
Цитирай
nikksan, благодаря ти искрено за помощта  smile3525. Ще се възползвам от препоръката и ще потърся координатите на този лекар.
Цитирай

Др.Росен Хинев
хирург-онколог
0888 536 702

Звъннете и го попитайте къде преглежда в момента
Цитирай
Частният кабинет на д-р Хинев в момента се намира на адрес: ул."Ген. Столипин"55, а иначе преглежда с направление в сградата на спешното отделение на 4 етаж, където е гръдна хирургия. В частният си кабинет е от 15 до 17 часа, а в болницата е сутрин от 8:00 ч.
Цитирай

Варна

Д-р Денислав Белинов-Онкологията в Окр. болница.Вторник и сряда преглежда с направление, мисля, че беше от 14ч.
Цитирай

ВАРНА

Частният кабинет на д-р Хинев в момента се намира на адрес: ул."Ген. Столипин"55, а иначе преглежда с направление в сградата на спешното отделение на 4 етаж, където е гръдна хирургия. В частният си кабинет е от 15 до 17 часа, а в болницата е сутрин от 8:00 ч.

инфо то вчера:
д-р Хинев преглежда с направление в 4ДКЦ само във вторник от 14 до 16 часа, а в спешния център на мен ми казаха, че преглежда сутрин от 8 до 10 часа.

Цитирай

Варна

коя е 4 ДКЦ, личната ми лекарка ми даде направление и ме прати при него, но каза че преглежда в поликлиниката към Окръжна. Вярно ли е? И някой има ли телефон на регистратура там за записване на час, че да не звъня на човека по GSM-а
Цитирай
Аз те съветвам да отидеш при Д-р Денислав Белинов. Имам телефона на Онкологията в кв."Аспарухово", ако имаш интерес ще ти го дам. Не знам Джи Пи-то ти при кого те е пратил, но аз съм много доволна о този лекар. До скоро и аз се чудех при кого да отида и на кой да се доверя. Сега споделям опита си. Много е внимателен човека. Работи също така и в мед. център "Дария", но там е с платен прием, адреса е на ул."Панагюрище"2/гр.Варна/ , тел. там е:052/631126. Също така работи и с Д-р Давидков, но там цените са високи, въпреки че ако можеш да си ги позволиш, отиди там, защото апаратурата му е много добра, на мен Д-р Давидков ми откри фиброаденом-а и той ме насочи към Д-р Белинов. Успех ти желая и горе главата!
Цитирай

И аз търся добър онколог при който да отида на профилактичен преглед.
"Violeta kovacheva",при вас фиброаденома с какви размери е?
Цитирай
Малко късно Ви отговарям, но скоро не съм чела форумите по тази тема. Беше малък, но аз се реших и си направих операция. Не болеше, вече нямам и белег.
Цитирай

Здравейте ! И аз имам нужда от добър онколог за гърдите. Имам някакво уплатнение и ходих при доктор Нешкински - той каза че може да се изчака малко до пролетта , но аз искам да се консултирам с онколог. Моля споделете мнения за лекари във Варна и евентуално координати.Благодаря много ! bouquet
Цитирай

Хинев и само Хинев.Аз ходя често при него на прегледи ,както и майка ми ,която и оперира преди няколко години.Освен,че го ценя като специалист ми харесва и отношението към пациентите,което особено в онкологията е  важно.Успех!
Цитирай

ВАРНА

още един глас за д-р Хинев Peace
ходих при него за първи път октомври и съм безкрайно доволна. мисля,че е повече от добър специалист и ще остана негов пациент. аз ходих в частния му кабинет на ул. Генерал Столипин 55.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 20 отговора