Лунна диета - 17.08.08, 00:16

  • 4 343
  • 60
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 958
Не се получи при мен...  Confused

# 46
  • Мнения: 141
Отчитам се преди да тръгна на работа - от 77 на 75. И днес съм на течности, сигурно айран, за да подкарам на кисело мляко 2-3 дни и полека да въведа и други храни, та да не си съсипя хубавия резултат.

# 47
  • Банкя
  • Мнения: 823
Добро утро!

И аз да се отчета: -1,5 кг. От петък имах качени 500гр от едно празнуване на рожден ден, така че сега съм 65кг. Дано да задържа поне до 65,5кг. Praynig
В петък заминаваме на море, та не знам как ще спазвам там луната, но със сигурност, преди да изчезна, ще пусна новата тема. Peace

Лек ден и успешно лунуване на тридневните лунички!

# 48
  • Мнения: 737
И при мен разлика 1,3кг newsm44
Доволно!

# 49
  • София
  • Мнения: 672
Добро утро момичета!
И аз да се отчета - 1.2 кг. Дано задържа поне половината.  Peace

# 50
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
аз лунувах до 18ч, а после бях на рожден ден и... въпреки това съм доволна, защото вчера се връщам от море 17 дена, в които не спрях да ям какво ли не!! ...и съм само 100г повече от последното ми теглене преди да замина Simple Smile сега почвам чая и по-леките хапвания

# 51
  • Мнения: 649
Резултата е -1.3 кг след вчерашното лунуване само вода и ментов чай с мед и лимон. Днес ще бъда на чай и плодове, а вечерта може би салата.  Доволна съм от резултата - ще се включа и в следващата фаза Peace Peace

# 52
  • Мнения: 1 092
Като гледам вашите резултати чак ме е срам да кажа Embarassed,но все пак за статистиката да се отчета и аз : моя резултат до момента е -200гр Mr. Green...................но продължавам и днес  bouquet

# 53
  • Мнения: 2 502
за жалост не се получи при мен ,
 започна ми и цикъла и  нямах сили да се подложа ,няма да се откажа ,ще карам на лека храна до следващия път
моля ,каже ти ме ,трябва ли да се чака сследващо пълнолуние или в каква фаза  newsm78 отново прочистването

# 54
  • Мнения: 242
здравейте ЛУНАТИЧКИ !!!!
и аз продължавам и днес,вчера изкарах 24 часа с маааааалки издънки,ама наистина малки  Embarassed
но и при мен няма още никакъв резултат   badscale  но пък утре вече трябва да има нещо си мисля.... Praynig

# 55
  • Мнения: 2 803
Браво на вас момичета! Следващия път и аз в отбора на лунуващите!


 smile3501

# 56
  • Мнения: 116
Аз се издъних. Embarassed В периода Пълнолуние-Първа четвърт ли се отслабва най-много?

# 57
  • Мнения: 2 803
Аз се издъних. Embarassed В периода Пълнолуние-Първа четвърт ли се отслабва най-много?

Така съ м чувала и аз.

# 58
  • Мнения: 737
В периода пълнолуние-новолуние.Т.е. докато се смали луната до минимум. Laughing
Накратко-2 седмици

# 59
  • София, България
  • Мнения: 2 222
За втора поредна седмица да отчета провал на диетата (а я спазвам стриктно вече осем месеца). Неделите са си гадни и тва си е ... няма ли измъкване най накрая от тях  Sick

Общи условия

Активация на акаунт