Препоръчайте ми лекар занимаващ се с бенки

  • 33 735
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 2 482
Бойчето, много съжалявам за това, което си преживяла Sad Особено като става дума за детенце! Ужас! Аз явно съм имала късмет, пък то беше и отдавна... Аз не исках да правя реклама на д-р Киров, по-скоро исках да обясня за мазането и горенето и др. такива методи колко са опасни...
Надявам се, че детенцето е добре и всичко е имало смисъл!!!  bouquet

# 31
  • Мнения: 377
cutesmallcat   Hug Наистина всичко е наред слава богу. Докторът вероятно си разбира от работата, но не е лекар по душа и призвание. Радвам се, че поне ти си била късметлийка!  bouquet
А що се отнася до горенето и мазането с някакви неизвестни илачи, приготвени от самозвани лечители абсолютно съм съгласна с теб - Абсурд, в никакъв случай! Не мога да си представя, че някой ще си играе така със собственото си здраве и живот. Имаме достатъчно кадърни доктори дерматолози, които могат да помогнат.

# 32
  • Мнения: 17
Имам бенка на лявата гърда силно пигментирана (почти черна и сякаш е на парчетии а не така цялостна) с диаметър около 5-6 мм,до преди 2 години там нямаше абсолютно нищо (дори и плоска бенка)веднъж се орони и изчезна но месец след това се появи пак.Моля за съвет и препоръка за лекар.Благодаря ви предварително.

# 33
  • Мнения: 21
преди година ходих с моя приятелка да и махнат бенка, над гърдата беше.в онкологията на 5 градска в софия.аз също съм ходила за там за кожни проблеми.лекарката е др.ема николова-0889238411.там работят с нздок

# 34
  • Мнения: 123
Момичета а някой знае ли дали доктор Анна Иванова се е завърнала от тунис ?

# 35
  • Мнения: 683
Момичета а някой знае ли дали доктор Анна Иванова се е завърнала от тунис ?

Пробвах да ти напиша съобщение, но кутията ти е препълнена. Аз за съжаление нямам никаква информация за нея. Ако случайно срещна снаха и в Градската градина, ще я питам. Иначе от поликлиниката към Военна болница, където работеше са супер нелюбезни и не дават никаква информация.

# 36
Aко някои има желание да премахне нежеланите си релефни бенки може да ме потърси на e-mail : dem00n@abv.bg
Процедурата е много проста и не изисква никаква оперативна намеса. Изпитано е и мога да гарантирам за ефикасността и безопасността на процедурата.
Всичко се изразява в намазването на въпросната бенка с мехлем който е разработен от мой близък чешки лекар работещ в бранша с премахването на бенки от 40 год. Мехлема не е патентован и не се продава а е запазено ноу-хау.
 
Е това е от мен. За въпросите които не съм разискал пишете ми

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
в София съм чувала добри отзиви за д-р Иван Ботев.

Общи условия

Активация на акаунт