Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 авг. 2008, 15:12 ч.

вредно ли е късното захранване

• 527
  • 7
  •   1
Отговори
хей, здравейте! аз кърмих малкия до година и 2-3 месеца и през това време той беше почти само на кърма и пюрета от кайсии. не пиеше и вода. това вредно ли е?

# 1
  • София
 Joy Joy JoyАмчи как, не знаеш ли колко е вредна човешката кърма за човешките деца?

Добре поне, че е хапвало по някоя-друга кайсийка, че да оживее... Joy Joy Joy

# 2
И без вода? Безобразие ... да държиш детето жадно Mr. Green

# 3
  • София
Не, не е вредно, детето ти нали е живо и здраво, доста от кърмените бебета до 1 г. и 2-3 месеца са основно на кърма, моето също изкара до 1 г. и 3 м. основно на кърма и до 50-100 гр. на ден твърда храна. А сега вече яде ли и други храни и кърмите ли се още? И защо питаш, има ли здравословен проблем?

# 4
  • София
И аз "вредях" на сина си като го държах 2 години и кусур на гърдата Wink
Предлагай му да опитва различни храни и в един момент детето ще прояде. Не се притеснявай, след като кърмиш детето си набавя необходимата вода  Hug Едва ли можеш да му предложиш нещо по-добро от кърмата ти Hug

# 5
  • София
Аха, ей ги дългокърмещите как накацаха като мухи на мед Hug

Освен дългокърмещи, се оказаха и нощни птици.

Кефи ли ви заглавието?

# 6
Явно и аз съм от мамите който вредят на детето си.
Ами това е......друго не давам  Laughing докато иска ще давам само цица!!!

# 7
 #Crazyмоето не ще да пие вода,и като му подам шишето настава плюене все едно му подавам отрова.Явно съм му навредила вече newsm78

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт