Отговори
  • Мнения: 422
Здравейте мамчета,моля ви да ми отговорите на въпроса по ваши виждания,чела съм по материала,но все пак бих желала да ми кажете вие давате ли и от кога давате залъгалки Peace

# 1
  • Мнения: 3 205
И на двете деца дадох биберони-залъгалки след навършване на първия месец. Доволна съм от резултата, нямах проблеми с отказването при големия, не ми е пречило по никакъв начин на кърменето. Нямам проблеми с будене нощем. 

# 2
  • Мнения: 2 531
Според мен е вярно! Ползваме залъгалки и това не ни пречи да сучам! Но бебето ги прие към 2-ри м. До тогава предпочиташе гърдата за залъгалка!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 504
Дадох биба още в болницата, пък все още си се кърмим и то успешно.

# 4
  • Мнения: 386
И ние сме вечно с биберон в устата още от изписването, но това не и пречи като се сети   за цица,да  го изплюва и да ме атакува  hahaha breastfeeding

# 5
  • София
  • Мнения: 1 252
А моя син тотално отказваше всякакви биберони - сучеше ли му се винаги бях на една гърда разстояние  Mr. Green Така си спестих проблема с махането на биберона  Peace

# 6
  • Мнения: 109
И ние сме почти непрекъснато с биберон в устата още от родилното,и това не ни пречи да се кърмим успешно вече 9 месеца. baby_neutral

# 7
  • Мнения: 3 743
И моята щерка все още отказва всякакви биберони, но аз не се отказвам да опитвам Crossing Arms Wink

# 8
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
При нас ползването на залъгалка не пречи на сукането. Но има бебенца, които могат да се объркат.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 020
Мойта дъщеря от 4-тия месец чак пожела биба, но това не й пречи на сученето  Peace. В началото ме съветваха, ако искам да кърмя успешно да не давам биба!

# 10
  • Мнения: 3 743
Мойта дъщеря от 4-тия месец чак пожела биба, но това не й пречи на сученето  Peace. В началото ме съветваха, ако искам да кърмя успешно да не давам биба!

Значи има надежда и ние да пожелаем Praynig. Ти кога започна да я пробваш дали иска и всеки ден ли го правеше?

# 11
  • Мнения: 228
и на двете си деца давах залъгалка.. На около година синът ми сам се отказа отнея.. А дъщеря ми хич не я обича.... Май всичко си зависи от детенцето...

# 12
  • Мнения: 148
И аз четох,че биберона не е за препоръчване,когато бебето се кърми и избягвам да го давам,но понякога когато сме навън и огладнее я залъгвам докато се приберем.Не го харесва особено,но успявам да я баламосам.После си засуква гърдата без проблем breastfeeding

# 13
  • Мнения: 2 111
Давам залъгалка още от родилното.Никога това не е обърквало кърменето.Когато мрънка и нещо й е криво понякога я успокоява само залъгалката.

# 14
  • Мнения: 422
майчета благодаря ви за отговорите,аз досега бях пробвала няколко пъти само един успешен и тогава приблизително колкото сука бибата после толкова време рева на гърда ми без да успее да захапе беше вечер по принцип тогава е много нервна и не знам от отгава се уплаших доста да не се откаже ,но съм решила да пробвам пак с биба на нук(от онези кривичките)пък ще видим как ще е тогава Peace

Общи условия

Активация на акаунт