Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Кюстендил

http://uk.youtube.com/watch?v=VFUGZpKXWiI&feature=related
Помните ли това колко беше романтично?
Цитирай

Кюстендил

http://uk.youtube.com/watch?v=-tsIAd5JNQQ&feature=related
Цитирай

в мечтания дом с любимите мъже...

това е любимият ми филм. newsm44
Цитирай

Кюстендил

И на мен ми е любим още от малка! Very Happy Помните ли го? newsm10
Цитирай

3 метра над небето

Помня го да.Няма да забравя и когато откриха ЛОРА  нежива.С нетърпение го чаках филма но незнам дали тук в БГ имаше ли край.Всъжност не помня кой беше виновника и краяж и  книгите ги имам но съм ги  чела  преди сума години а сега са някъде в някой кашон.ПОмня даже с трепет ги чаках да ги пуснат и на  пазара Rolling Eyes
Цитирай

Кюстендил

Боб - духът - е съсед на Лора Паумър на вилата им! Вселяваше се в баща й - Лиланд и беше убил и нея, и по-късно и братовчедка й!
Цитирай

3 метра над небето

Боб - духът - е съсед на Лора Паумър на вилата им! Вселяваше се в баща й - Лиланд и беше убил и нея, и по-късно и братовчедка й!
Да  бе верно беше в баща и и имаше дух.Ппо късно май се опитваше и в агента да се всели
Цитирай

Кюстендил

Да  бе верно беше в баща и и имаше дух.Ппо късно май се опитваше и в агента да се всели
Да, така беше!
Цитирай

София

Нещо последния път като го повтаряха не ми беше интересен, но все още обожавам музиката от филма.
Цитирай
Този филм няма аналог Love
А саундтрака е направо убийствен. Peace
Аз наскоро дръпнах и втората част:''Fire walk with me'',но просто няма място за сравнение със сериала.
Цитирай

Кюстендил

Наистина е страхотен! Аз съм си го сложила на телефона!
Цитирай

Много ме кефи този филм
Цитирай

Кюстендил

Много ме кефи този филм
И мен!
Цитирай

Варна

Ей..... и на мен ми беше адски любим този сериал,направо бях като вманиачена......... CrazyИмах и книгите и касетка със саундтрака и ходих на кино да гледам продължението ама то не може да се сравни с филма определено.
Цитирай

Детски спомени  Laughing Cool Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора