Мазната кожа и......

  • 11 772
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 776
Бих искала да попитам kiora - матиращите ти листчета какви са т.е на коя марка?

На Life Peace - не се внасят в BG, но съм много доволна и от матиращите листчета на Есенс Hug - не са скъпи, само няколко лева, а вършат същата работа като тези на по-скъпите марки.

Мерси, а ти ако си в БГ от къде си ги купуваш тези на Есенс? Преди време имаше цяла акция за тях в един друг форум, но никой не ги откри в Сф или поне това помня  Rolling Eyes така и не можах да се сдобия с такива  Confused За шанелските пък изобщо нямам възможност.

В центъра ги има на Солунска - от Славейков като тръгнеш в посока към Христо Ботев Peace Виждала съм ги и в Младост 1А, в един магазин близо до някакво училище ( не му знам името Blush ), както и в аптеките на магазини Кауфланд  bouquet

# 76
  • Мнения: 267
Според мен най-добре е да си купиш някоя серия за проблемна кожа от медицинската козметика- гелчето, тоника и крема. Аз съм доволна от Авен и Биодерма, от Виши не съм. Веднъж седмично си прави маска глинена, може сама с хума да си бъркаш, и нещо за самите пъпки. На Амрита коректора за акне е супер и струва само 2 лв( аз разбрах за него от форума, всички са много доволни).
Бебешки крем не бих си сложила на твое място, някои са по-мазнички, а и имат друго предназначение.
а от къде го купувате това коректорче бе от аптеките ли или от козметични магазини,че и аз съм в 3 месец и лицето ми е под всякаква критика (прилича на краставица). всички ми казват че след раждането ще се изчисти,но и преди това ми беше така и съм загубила вече всякаква наджда да се оправи. За моето бебче съм готова на всичко, но е много гадно едвам се показвам на улицата #Cussing out

# 77
  • София
  • Мнения: 4 749
rusana, от аптеките  Peace аз моето го купих от аптеката на Лъвов мост..малко трудно се намира. Има тема за Амрита, там може би пише кой откъде си ги е купил.

# 78
  • Марс
  • Мнения: 439
Хоп и от мен тук, за да не отварям нова тема. Ползвам козметиката на Авене и на Виши с проблемна кожа съм, добре ми се отразяват, но имам страшно много мимически бръчки около очите и челото /може би защото си нося очилата само за венче/. Маи ще трябва да взимам и кремчета за бръчки, но пък нямам още 30, а и съчетани с мазната ми кожа сигурно ще имат катастрофално действие, чудя се, ако има някой с такива проблеми да сподели.

Благодаря Ви предварително  bouquet

# 79
  • Мнения: 776
Маи ще трябва да взимам и кремчета за бръчки, но пък нямам още 30, а и съчетани с мазната ми кожа сигурно ще имат катастрофално действие, чудя се, ако има някой с такива проблеми да сподели.

Благодаря Ви предварително  bouquet

 Laughing Всички в тази тема сме с този проблем Mr. Green, то това е и целта й Peace - споделяне на опит как да намерим баланса между мазната кожа и грижата против бръчки! Върни се по-нагоре, прочети я от начало и виж дали можеш да намериш решението за себе си! Wink

# 80
  • Марс
  • Мнения: 439
Маи ще трябва да взимам и кремчета за бръчки, но пък нямам още 30, а и съчетани с мазната ми кожа сигурно ще имат катастрофално действие, чудя се, ако има някой с такива проблеми да сподели.

Благодаря Ви предварително  bouquet

 Laughing Всички в тази тема сме с този проблем Mr. Green, то това е и целта й Peace - споделяне на опит как да намерим баланса между мазната кожа и грижата против бръчки! Върни се по-нагоре, прочети я от начало и виж дали можеш да намериш решението за себе си! Wink

Уж четох, ама.... Embarassed
 kiora, кажи ми твойто кремче за бръчки, ще опитам и аз сутрин с Виши или Авене, а вечер с кремче за бръчки newsm78

# 81
  • Мнения: 776
Щом си си доволна от Виши и Авен, пробвай някой техен анти ейдж продукт или на друга марка от медицинската козметика Peace

# 82
  • Мнения: 7 418
Хоп и от мен тук, за да не отварям нова тема. Ползвам козметиката на Авене и на Виши с проблемна кожа съм, добре ми се отразяват, но имам страшно много мимически бръчки около очите и челото /може би защото си нося очилата само за венче/. Маи ще трябва да взимам и кремчета за бръчки, но пък нямам още 30, а и съчетани с мазната ми кожа сигурно ще имат катастрофално действие, чудя се, ако има някой с такива проблеми да сподели.

Благодаря Ви предварително  bouquet
    За мен грижата около очите се оказа най-лесна!Там пъпки не излизат  Laughing и си ползвам разни хубави кремчета без всякакви угризения,освен това за нощна грижа използвам и масла:бадемово,рициново......

# 83
  • Марс
  • Мнения: 439
Хоп и от мен тук, за да не отварям нова тема. Ползвам козметиката на Авене и на Виши с проблемна кожа съм, добре ми се отразяват, но имам страшно много мимически бръчки около очите и челото /може би защото си нося очилата само за венче/. Маи ще трябва да взимам и кремчета за бръчки, но пък нямам още 30, а и съчетани с мазната ми кожа сигурно ще имат катастрофално действие, чудя се, ако има някой с такива проблеми да сподели.

Благодаря Ви предварително  bouquet
    За мен грижата около очите се оказа най-лесна!Там пъпки не излизат  Laughing и си ползвам разни хубави кремчета без всякакви угризения,освен това за нощна грижа използвам и масла:бадемово,рициново......

Мда, около очите лесно, но челото ми е като "околовръстното" вече, и ме е страх да не запуша порите там с някое по мазно кремче newsm78

# 84
  • Мнения: 267
благодаря ти ILLY,ще го пробвам. Иначе и аз ползвам vichy i avene (слънцезащитният крем ), честно казано незнам дали съм доволна, за моменти ми се изчиства лицето и в един момент хоп пак цялата съм в обриви. Незнам вече, дерматоложката ми каза че е от слънцето, а и сега от бременността. Дано се изчисти след раждането.

# 85
  • Мнения: 72
 Peace Момичета, моля кажете в Пловдив къде мога да си намеря маските за лице на Христина - по специално седефената. Ползвала съм я и съм много доволна, но сега не знам от къде да си я взема. Моля някой ако знае да ми каже.    bouquet

# 86
  • Мнения: 7 418
  Да споделя.....Засега спрях на матиращ крем ,като нощна и портивобръчков ,като дневна грижа.
  Все-пак през деня има много повече стрес-фактори за кожата,затова се спрях на такова съчетание/редуване на кремове.

# 87
  • Мнения: 7 418
   Момичета,някой в темата е споменал за бадемовия пилинг.....
   Бихте ли споделили малко повече за тази процедура?Какво представлява,какъв й е ефекта?Има ли възстановителен период,колко е дълъг и т.н..
     Simple Smile

# 88
  • Мнения: 7 418
 Уточнявам.Засега се спрях на матиращия хидратант на Ла Рош Позе ,за нощната ,и портивобръчковия Актив Ц на същата фирма ,за дневната грижа.
  Кой ли беше писал за бадемовия пилинг? newsm78

# 89
  • Мнения: 0
Момичета,на 27 съм,смесена кожа.По бузките ми е нормална,но т.нар.Тзона....особено брадичката е ад.В момента ползвам зелената серия на ЕЛЕА,хидромат контрол,но до ден-два ще ми е необходима нова серия...Мисля си за новата на Арома Органик-с тиква,хидратираща е...но пък нямат тоник.От др.страна идва зима и този тоник може и да го изключа.Ползвала съм и от среден клас кремове-Гарниер Пюр с цинк/мн добър/на Л'Ореал също за смесена кожа"хепи дерм"...но крем за лице по-скъп от 20лв не съм давала...като чета за това,което сте ползвали,не мога и да си помисля за такива цени... Embarassed
весела и успешна седмица на всички...

Общи условия

Активация на акаунт