Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Туризъм
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Все на втория етаж

Няма с кого да отида Crying or Very sadВ четвъртък вечерта се тръгва и в неделя вечерта се връща-за 75 лв.Но не помня какво точно включваше-утре ще напиша-е,поне пътя със сигурност Laughing
Цитирай

у нас

Призовавам АнМари да пусне 9 "Охридското езеро" да попеем  Laughing

А иначе с удоволствие бих дошла, но нямам възможност  Crying or Very sad ще чакам обаче снимки и разкази  photo
Весело прекарване  Laughing
Цитирай

Все на втория етаж

Мерси,мерси.Но самичка не ми се ходи и все още се колебая-до понеделник имам време да мисля.
Цитирай

София

Иренка, благородно ти завиждам. Разби се от пътешествия значи  Very Happy, а как ми се иска и на мен, ама нямааааааа Crying or Very sad
Причтно изкарване и чакаме снимки !
Цитирай

София

А новак във форума като мен приемаш ли за пътешествието?Пък ако е и през август направо ще е супер!
Цитирай

Банкя

Иренка, аз съм ходила на същата екскурзия с две мои приятелки, даже имам и снимки в подписа  Very Happy Cool Изкарахме си супер, жестоко беше! Smile Бързо намирай някой, аз агитирам майките да те придружат и да не се чудят, за без пари е. Cool
Цитирай

София

Ходила съм няколко пъти на Охридското езеро и не е нищо впечатляващо baby_neutral много е важна компанията наистина и ако си намериш подходяща такава, може да си прекараш СУПЕР Smile, но не те съветвам да пътуваш сама....  Wink
Цитирай

София

и аз искам да отида до там ... ама нямам паспорт Smile
имам я някъде Охридското езеро, ама мога и аз да ви попея Smile
Цитирай

Все на втория етаж

Сама няма да отида,то е ясно.Ама и то май вече ми се уби желанието. Rolling Eyes
Цитирай

И аз нямам паспорт още Confused Иначе ми се ходеше да го видя туй езеро. Пък и кога е? Че аз и изпити имам още Blush
Цитирай

out of space

Иренка, дай подробности, исками се да отида.
Цитирай

Все на втория етаж

Иренка, дай подробности, исками се да отида.

Тази вечер ще говоря с организаторката и веднага ще пиша.
Цитирай

Що не отидете до гръцкото моренце - 20 лв. е тръгване от нашия град, застраховки плаж и вечерта прибиране, а 35 лв. е с 1 нощувка. Оттук е на има няма стотина километра! И на мен ми се ходи, ама с тоя бебок  Naughty
Цитирай

Sofia

ох, Охрид...ние там направихме Адрианчо
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.