Плоскостъпие

  • 1 720
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 458
Тази диагноза поставиха на малката ми дъщеря която е на 1,10 месеца Confused. Понеже ортопеда при когото бяхме /той го установи/ се отнесе пренебрежително каза само носете ортопедични обувки и правете гимнастика ,това е .Но не са ли тези обувки от специализиран магазин и не трябва ли нещо по сериозна да направя ,не мога да стоя и да я гледам как замята краката като пате очите ми се пълнят. Сигурно не сме сами има и други но моля ви дай те ми насоки не мога да оставя така детето си  Confused

# 1
  • Мнения: 774
Буба,моят син е с плоскостъпие,но при него няма замятане на крачето,а глезените му са леко изкривени на вътре.
Ние ходим при др. Живков и от там си поръчаме чашки /това са ортопедични пособия,който са доста ефикасни/ за по-големите деца,а за малките определено се насят ортопедични обувки.
Видях,че си питала в темата,в която отговаря доктора.Изчакай отговора му или му звъни по телефона.
Успех Peace

# 2
  • Мнения: 382
Здравей Буба
Моят син също е с плоскостъпие. Ортопедът направи протокол с който отидохме в социални грижи и подадохме молба /защото ортопедичните обувки за децата са безплатни/. След седмица от там ни дадоха документ с който отидохме във фирма, която произвежда такива обувки, взеха мерки на детенце и така сега чакаме да станат.

# 3
  • Мнения: 48
Бихте ли ми казали коя е темата,в която отговаря д-р Живков  bouquet

# 4
# 5
  • Мнения: 458
Знам че ги правят по поръчка,за безплатното- и да не са безплатни не ме интересува ще платя .Но искам да знам трябва ли обувките който носи да са и по поръчка или са обикновените ортопедични обувки от магазина.Тези магазинските достатъчно добри ли са или има специализирани магазини от които да закупя подходящи?И тази гимнастика ще реши ли проблема.Стряскам се от това което чета до какви проблеми води това плоскостъпие  Tired.И искам да обърна достатъчно внимание сега докато е малка за да не страда един ден Praynig

# 6
  • Мнения: 382
Ортопедичните обувки се правят след като се вземе мярка на крачетата на детенце. Тези които са по магазините не са ортопедични.

Общи условия

Активация на акаунт