Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Какви възглавници ползвате у вас? Ние сме с някакви силиконови,които са адски неудобни.  А това да не ти е спокоен съня не е никак приятно. Моля посъветвайте ме с какви да ги заменя!
Цитирай

Ми то не знам друг вид дали има още по магазините. И ние сме със силиконови, но на мен са ми удобни.
Вземете си ортопедични, онези "помнещите". Не знам от каква материя са, но съм чувала, че наистина се спи много комфортно на тях. Не знам колко струват, нито къде могат да се намерят. Може би в някакви специализирани магазини.  Thinking
Цитирай

Sofia

И на мен ми беше писнало от едни тънки и лигави възглавници, които да сгъвам на 8, за да са ми евентуално удобни, а и спарват главата.

Взех големи и хубави пухени възглавници и ни е супер с тях сега. Имаше ги до нас в едно магазинче за спално бельо.
Цитирай

София

Ние сме с анатомични на Нани - от "помнещите"  Wink. Харесваме си ги. Има ги и в по-стандартна форма, не само вдлъбнати.
Цитирай

Варна

Със пухени Love
мекички и удобни smile3524
Цитирай

София

Имаме едни пухени, подарък от бабата на мъжа ми. Обаче много пък излиза от тях. Иначе купих анатомични от тези които помнят. На нас са ни много удобни, не се смачкват...
Цитирай

Galaxy 13197853088

какво значение има възглавницата под главтати при условие че съня зависи от циците до теб ... упсс ти си жена значи от мъжа до теб тогава.
Цитирай

София

Латексови.Екстра се чувствам,не ме боли врат,глава.....
Цитирай
ние с мъжо спим с едни пълни с дунапрен и някакви парцали, но са много удобни ...   Hug можеш и сама да си ги направиш !!!   Peace
Цитирай

София

Нашите са от екопух и са супер удобни. Дъщеря ми спи по корем и  възглавницата я ползва само за гушкане, още е тази от детското комплектче, тя е почти двумерна.
Цитирай

Спя без възглавница точно от 10 години и ми е екстра.  Peace
Цитирай

без обхват

От 2 години се мъча с тази тема, накрая майка ми ми донесе старата ми възглавница от България.  Rolling Eyes
Иначе, пухени някакви, ниски, меки, отвратителни. За анатомична си мечтая, но хубава такава ми се струва неприлично скъпа.
Цитирай
Аз ползвам латексови, защото ми се появиха някакви петна по кожата от екопух. Дунапреновите не са удобни. Едно време с майка ми кълцахме скъсани чорапогащи и ги тъпчехме във възглавницата, от нарязани парчета дунапрен също сме правили. Но с латексовите няма грешка. За мемори-тата и ортопедичните нямам коментар, не съм стигнала до там.
Цитирай

Имаме от помнещите възглавници- по- ужасно нещо рядко се намира. Тъкмо се наместиш и то полекичка започва да те "донамества". По цяла нощ се будех. Затова се отказахме и от такъв матрак- като жив е.
Сега сме с пухени и си спим като "в пух".
Цитирай
Не знам какви да си купиш,знам какви да не си купиш.
1.Дунапренови -ще имаш главоболие.
2.Гъши пух -ще лети из цялата къща.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора