Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Здравейте,мили момичета! имам една голяма молба. Извинявам се предварително ако има вече такава тема или мястото,на което я публикувам, е неподходящо, но се надявам, че ще ми помогнете. Аз  съм бъдеща булка, на 31.08. е сватбата. Притеснявам се много,защото времето минава,а аз все още не съм си намерила музика за извеждане на булката, а много държа на това. Crying or Very sad Единственото ми изискване е инструментите да са акордеон и кларинет, само без тъпан и гайда. Моля Ви,някой от вас,ако има някакви координати,да сподели с мен.Благодаря ви предварително!
Цитирай

Оркестър ли търсиш? И за кой град става въпрос?
Цитирай

Ох, ама то точно гайдата и тъпана са най-важните в случая. Като ми завие оная ти гайдааааа, чак да ти се доплаче!
Сподели от кой град си, за да помогне някой.
Весел празник ти желая!  Hug
Цитирай
от софия съм, не държа да е оркестър,само двама музиканти с акордеон и кларинет. Проблемът е в бъдещия ми съпруг-той не иска дори никаква музика и в краен случай взехме компромисно решение музиката да бъде без гайда и тъпан. на сватбата на сестра ми във варна беше точно така и много ми хареса.
Цитирай

Варна

Данче, не съм в София, но ще ти кажа как намерихме оркестър. Та...седмица преди сватбата си вървяхме по улицата и от едно ъъъъ....кръчме дочухме музика. Влезнахме, изчакахме ги да свършат и ги извикахме. Още на място направихме уговорката, после дойдоха, всичко беше на 6. Това разбира се, не е най-доброто решение, но ако никой не се включи с координати пробвайте така.
Цитирай

А какво стана с някакви проекто-решения при подобни свирни да се иска изричното съгласие на съседите?
Защото, докато човек си спи блажено в неделя сутрин (или събота следобед се излежава с половинката), не е най-приятното нещо да ти думне тъпънът (или да изпищи кларинетът) точно под прозореца ти. Това е забавно само ако живееш в къща и имаш голям двор и малко съседи (скоро бях на подобна сватба, че даже на двора се изви едно кръшно хоро и беше интересно)...
Весел празник!
Цитирай
Мерси,Саня,за съвета. Ще го имам впредвид.
Цитирай

Въпрос на гледна точка...

azaf ,

Млад човек си. Толкова ли не можеш да проявиш разбиране в подобни ситуации?
Чак пък и разрешение от съседите Whistling

Инъче по темата, Саня ти е дала добър съвет.
Сещам се също така, че и по вестниците с обяви за работа има тел. на музиканти.
Цитирай
мерси много,Градация,наистина не се бях сещала. Laughing И все пак имайте впредвид молбата ми.Благодаря Ви
Цитирай

azaf ,

Млад човек си. Толкова ли не можеш да проявиш разбиране в подобни ситуации?
Чак пък и разрешение от съседите Whistling
...

Ааа, това не аз. Това беше идея на общинарите. Просто питах дали е решено някъде подобно нещо (специално за Варна се обсъждаше много, а и за другите градове).
На мен не ми пречи...
Въпреки, че не ми харесва като за празненство точно на млади хора - ама всеки си има свои разбирания.
Цитирай

Въпрос на гледна точка...

Embarassed Embarassed Embarassed
Хиляди извинения  bouquet Love
Цитирай

София

azaf , не ме разбирай погрешно, че ще коментирам изказването ти, но това с музиката при извеждането на булката е стара българска традиция. Някои, дори и млади, все още държат на това  Peace  Ама ти го каза вече- всеки си има своите разбирания.
По темата- в интернет също можеш да намериш обяви. От мен пожелание за един незабравим ден и изпълнен с обич и разбирателство семеен живот   bouquet
Цитирай

Springfield, VA

На нашата сватба избягахме от подобни изпълнения, но един ден преди сватбата на авторката на темата, ще кумуваме на сватбата на наши приятели и тогава ще ни го върнат тъпкано това с оркестъра  Crazy

Дефакто комшиите не разбраха като се женихме ние, но ще разберат като ще кумуваме  35

Успех с подготовката и весел празник!
Цитирай

София

Влез в www.svatbata.org.

Там във форума има мнооооого контакти на оркестри.
Цитирай

Пред Шейново и Майчен дом  мисля , че можеш да намериш музиканти, ама какво ще ти свирят - незанм.
Хубав празник!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора