продукти за много,много суха коса

  • 25 337
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
Аз също съм много доволна от Елсев жълтата серия,сега в момента ползавам маската косата ми е толкова жива и със такъв силен блясък че чак не мога да повярвам на очите си.Искам да ви кажа също че преди 3 месеца ползвах маската на Дениз в продължение на 6 м,есеца
Наистина има страхотен резултат.Мисля че трябва да ви кажа че моята коса е била толкова суха и изтощена заради проблем със щитовидната жлеза,вече едната е отстранена напълно а другата частично,пия всеки ден елтерокс-100 това също повлия.Има много маски за коса които съм изпробвала и наистина действат,например с газ(което не е много приятно),зехтин(много добър ефект) И шампоанът на Виши против косопад-сестра ми го ползваше след раждането направо започна да и никне косата след 3 шишенце.Ами това се сещам за сега,но не трябва да забравяме че за всяка коса е различно.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 798
Серията Oleo Relax на Kerastase   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 5 686
На Виши има ли шампоан за много суха коса и каква е цената?

# 18
  • Мнения: 27 524
Най-хубавите и ефикасни продукти са от сериите на Рене Фюртере  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 7 798
Най-хубавите и ефикасни продукти са от сериите на Рене Фюртере  Peace

Блонди, аз се интересувам от техните стилизиращи продукти ( лак, пяна, гел ), ползвала ли си нещо от тях ?

# 20
На Виши има ли шампоан за много суха коса и каква е цената?

Не съм сигурна но мисля че има и цената със сигурност не е по-ниска от 18 лева,но можеш да си купиш маската на елсев(жълтата) 9 лева също невероятен ефект,а от серията Глис кюр изобщо не съм доволна ползвала съм я преди 7 години още като излезе на австрийския пазар пълна скръб,не я препоръчвам

# 21
  • Мнения: 17 407
Иля, вземаш ли някой лев за рекламата на Лореал? Mr. Green Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 7 798
Иля, вземаш ли някой лев за рекламата на Лореал? Mr. Green Peace

Тц, а ползвам сигурно повече техни продукти от шефката им.  Mr. Green Joy

# 23
Най-хубавите и ефикасни продукти са от сериите на Рене Фюртере  Peace

Подкрепям с две ръце. В момента ползвам серията Karite за много суха коса и скалп и съм много доволна.

# 24
  • Мнения: 0
искам да ви помоля да ми помогнете:бях с черна коса,ресхих да я изсветля получи се но колкото и да е поизгоря малко.Сега незнам какжо да си купя маска с плацента,балсам или някакъв шампуан ,или да правя някаква домашна маска.......

# 25
# 26
  • Мнения: 1 507
Запис в темата, че в края на лятото положението винаги е почти плачевно Sad

# 27
  • Мнения: 97
Аз съм много доволна от шампоана на Дав за суха коса. А от вчера си взех новата серия на Орифлейм за суха и увредена коса и от едно измиване само ефектът е невероятен. Особено като се сложи накрая серума, ама направо няма помен от сухите, оръфани и цъфтящи краища. Забравих да кажа, че косата ми е тънка, изрусявана и подлагана на трайно къдрене.

Общи условия

Активация на акаунт