В Разград много е горещо, пийваме си бира и .....още нещТо! 

  • 12 217
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 256
Ооооо Мирка мараба  waveyДнес от сутринта е адска жега  #Onfire След малко заминавам на работа как ще се довлача до там на 2мин. път от вкъщи е амааа съм се отпуснала че не ми се мърда от вкъщи.Айде лек ден   bouquet

# 31
  • Мнения: 441
Стели,къде почна работа?Ама съм любопитка де  Embarassed

# 32
  • Мнения: 25
И аз да се разпиша за днес!
Стели много се радвам че  се видяхме днес,наистина е адска жега,дано скоро се поразхлади че незнам.
Стели,Титания лека работа момичета!
Айде с останалите да пием по едноза разхлада!
Спокоен ден от мен!

# 33
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте и от мен!  Hug
Танче, темата е много готина!   bouquet
Ели, мила важното е че всичко е зад гърба ти и сте добре. А коя Иванова имаш предвид Капка или другата как беше не се сещам? А на моето секцио Танев беше помощникът на Капка Иванова. Ама то там всички са просто невероятни де. Те вече нас разградлийки ни познават.  Embarassed Гушкам те много силно и нацелувай Борко!  Heart Eyes
Аз за последно ще се похваля с моята кукла. Снощи имахме гости - Зори и сие. Та бяхме четирима възрастни с три деца. Бяхме на вън на въздух и нашата мадама като заспинка в 22часа та чак в 8 сутринта се събуди. А пък вчера като се видяхме е Мерседес тя ни пожела да акаме и после ние се изходихме самички. Просто всичко вчера беше идеално. Пожелавам на всички такива кротки бебенца като нашата Пресиянка!  Peace

# 34
  • Мнения: 124
Привет и от мен!
Ели,стискам палци да се кърмите дълго и това да е удоволствие и за двама ви!МНого да нацелуваш бебе Борис(ако знаеш колко го харесвам това име) и гордия му батко.
Мире,разбираме че си заета жена,ама бива ли закуска от април месец да сложиш!
КАте,другата седмица трябва да се видим,че после ще тръгна на бач и ....
Майче,само такива неща да разказваш!

# 35
  • Мнения: 201
Привет на всички, домъчня ми за вас, но нали се правя на работна ползвам компа основно по служба и не ми остава много ред за форума.
Много е хубава новата тема - и заглавието, и оформлението, браво на талантливите майсторки!   bouquet

Ели, добре дошла, много се радвам, че сте добре с бебчо и те поздравявам за решението да го кърмиш дълго - в кърмаческия форум има много добри съвети, а ако имаш въпроси и тук може да питаш, старата школа на дългокърмещите майки ще споделяме опит с най-голямо удоволствие.
А за името Борис - чудесен избор, не се впрягай на градски/селски приказки, не дължите обеснение никому.  Hug

Танче, Макси, Кати и другите, може да се замъкнем в парка да ви видим по главната алея довечера, ние всъщност ходим нагоре всяка вечер, но до площадката и животните само и после на капанчето срещу лъвовете, че сега си имам бавачи и движа с тях /племенниците са на гости/.

Хубав следобед на всички!

# 36
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Привет!
Ели, много се радвам, че кърмиш малкия Борис! И при мен не се получи с първото дете ама с второто продължавам да кърмя.
Зори, днес те видях когато мина по Ларгото. Аз бях седнала на една пейка, а Ники спеше в количката. Следващият път ще се обадя.

# 37
  • Разград
  • Мнения: 377
tania2007, значи си видяла и мен, защото ние бяхме двете!  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 25
Бен то хубаво да се видим,ама не се засичаме нещо!
Сутрин ние излизаме ,а вие сте по градини и ясли и ти сигурно си във вас,вечер сме на парка ,вас не ви знам къде ходите.Обади се,Митко сега е отпуска по мога да изляза сама той кото е в нас.Ще чакам!
Полииииииииииии,къде си,няма те никва после аз съм липсвала?!
Мкси и теб те няма днес,къде останахте?!



П.П.Забравих да ви кажа че снощи пак правих.................кекс! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 39
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Ааа,тук съм.Доволно си поспах,Макси ми отказа,но като се събудих и той спеше до мен.Вече наготвих,печен патладжан и чушки в доматен сос.
Ако утре вземем колата,моят мъж иска в понеделник да заминаваме нанякъде,близо до София,и от там в сряда направо в Пирогов.Ако отидем,то това ще ни е почивката.Дюнерджийницата се заключва за една седмица.
Ако имате идеи,приемам такива(мислех си за Рибарица).

# 40
  • Мнения: 2 774
Да ни е честита новата тема   bouquet
titania  smile3501
Кати тук съм - когато имам нет  #Cussing out
От другия месец няма да е така уж...
Утре заминаваме на моретооо   jumpuu,но само за 3 дни  Rolling Eyes.



# 41
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Поли, приятна почивка ви желая!

Мая, да видяла съм те, ама познавах Зори по количката!

# 42
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
А добър вечер Hug

Ели
Честита рожба   bouquet Да е здрав и послушен малкия Борис и бързо възстановяване на теб.


Поли весело изкарване на моренцето Hug

Мирееееееееееееееееееее  Hug
..............ама тез кифли да не са станали на камък Thinking штот - съм дърта магарица и требе да си пазя зъбките Mr. Green


Титания
   bouquet  bouquet  bouquet

# 43
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Mama na Gabi, Mirkata (+ 1 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема. заповядайте на масата  Crazy


тук е Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 774
Уау Аз съм си сериозна маса си ни сложила  newsm22  както не съм вечеряла ощеее smile3508
от мен ,вземете си не се срамувайте 

Общи условия

Активация на акаунт