смолянски мами

  • 21 115
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 32
Дадено Peace
аз също живея близо до Стария център.
Възможно е и да се познаваме ако пък не Stop

# 17
  • Мнения: 32
 орс
  bouquetда кажа Приятно ми е

# 18
  • Мнения: 131
Възможно и да се познаваме или поне сме се виждали!
Ако несе познаваме приятно ми е Софи!

Последна редакция: пт, 05 сеп 2008, 20:35 от софи

# 19
# 20
  • Мнения: 52
Здравей Софи,

много се радвам, че откривам Смолянски мами в този прекрасен форум. Аз също съм от Смолян и съм успешно бременна за първи път. Терминът ми е на 26 април и ще се радвам на подкрепа от Ваша страна.

# 21
  • Мнения: 32
Привет   bouquet     the_emperss
Най-после раздвижване и при нас. Нещо не вървеше само аз и софи да си говорим в тази тема.Много се радвам за теб и що се отнася за подкрепата от моя страна-насреща съм.Казваш успешно бременна,за неуспех ли намекваш или аз  съм в заблуда  bouquet

# 22
  • Мнения: 52
Здавейте отново,

имах един мисед април месец, но този път всичко е наред. Чакам все още Чангалова да се появи на хоризонта, че да се запиша на консултация. Радвам се, че ще има с кого да споделям радостите и тревогите около бременноста, а и след това.

# 23
  • Мнения: 32
Привет,да не бях права ,ама нейсе. Преди първото ми дете имам три,след него един и сега си имам бебче.Тъй,че ако нещо те тревожи или радва споделяй,говори със сигурност ще бъдеш разбрана.А и аз бях при нея.С нетърпение ще чакаме добри новини и снимка на бебо или клипче Wink

Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 21:54 от iv-dan

# 24
  • Мнения: 52
Здравейте милички,

днес бях на преглед най-накрая, само дето останах малко недоволна. Докторката почти нищо не ми обясни, не отговори на въпросите ми, дори не ми даде снимка на бебчо. Но както и да е. Важното е, че видях, че всичко е наред. Бебчо върви точно в седмиците, които трябва да бъде.

# 25
# 26
  • Мнения: 32
Браво the_empress! pregnantСамо хубави новини да ни носиш babydust7,а за да ти отговаря бъди по-настоятелна във въпросите си,питай по няколко пъти за едно и също нещо,тогава няма как да не ти отговори.А за снимка или клипче трябва ти да си поискаш,защото мисля,че се заплащат допълнително.
софи  ти къде се загуби,сега пък си говорим само с the_empress.Хайде бе момичета,дайте да я раздвижим тази тема newsm03

# 27
  • Мнения: 52
Благодаря Ви милички,

ще знам за следващия път да съм по настоятелна. Интересно, защото миналия път Хаджийски ми искарваше снимки без да съм плащала нищо.

# 28
  • Мнения: 184
Хайде и аз да се включа, виждам че се заформяме групичка, вероятно ще се включат още майчета. Искам да кажа само
Тhe_empress , аз бях на консултация при Кръстева и при двете ми бремености, и на мен снимка от ехографа не ми е давала, по простата причина че технически и беше невъзможно. Вероятно и при Чангалова е такава причината. За Хаджийски знам че му е доста съвременна апаратурата. Снимай си бебчо с телефона или ако имаш апаратче. Аз така направих Simple Smile.
 Ако искате можем да си направим една среща на кафе мамчета. Аз тази седмица нямам възможност, но от другата можем да си направим една организация за да се запознаем и наистина.

# 29
  • Мнения: 52
Здравейте момичета,

нямам нищо против една срещичка.
Мама на две зверчета Чангалова също има много добра апаратура, поради тази причина се записах при нея, а и защото моя лекар не работи със здравна каса.

Общи условия

Активация на акаунт