Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора

Вярно ли е че на чипоносите бебета им се стиска нослето от двете страни, та да не стане гамбесто. Днес майката на една приятелка ми го каза, но аз вече от това прави онова прави вече ми омръзна. Та кажете правили ли сте такива ритуали да му се събере носленцето да не му е широко.
Цитирай

едно иглу в Лапландия

Оооооох,това е поредната простотия!!! #Cussing out
Цитирай

на странно място ......

Моята щерка почти няма нос, та било то и чип, иначе е доста интересно каква е логиката  newsm78. Носът е хрущял не ми се вярва да окажеш, кой знае какво влияние върху него, като го стискаш  Laughing
Цитирай

Оооооох,това е поредната простотия!!! #Cussing out

И аз така мисля  Stop
Цитирай

София

офф това са пълни глупости,изобщо не вярвам на такива измислици.
Цитирай

По света и у нас

Не вярвам в подобни неща. И аз и дъщеря ми сме с чипи носове...природа. Какво да се прави.
Цитирай

Пловдив

Да, и свеки е стискала носа на мъжа ми, ама ефекта си го вижда майче само тя  Crazy. Сина ми също е с чипо носле, но и през ум не ми е минавал да го стискам  Rolling Eyes
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

ooooh!Какви са тези глупости newsm78
Цитирай

Бургас

Хихихихихи  35
Как ги измислят само тези глупости?!
Цитирай

Пловдив

Това го чувам за първи път Laughing
Цитирай

Shocked малко се притесних от прочетеното, но пък който го е измислил сигурно  е имал основание.Ние все пак не сме негроидна раса и не ни е заложено в гена такъв тип плоски носове......
Цитирай

Варна

Ще се наложи да слея темата с онази за бабините деветини.....
Цитирай

Toulouse, France

За първи път чувам такова нещо. Дъщеря ми е с чип нос, но дори и през ум не ми е минавало да го стискам. Rolling Eyes
Цитирай

newsm62 не, не е вярно.
Цитирай

РЕЗЕРВАТ СЕВЕРОЗАПАД нема такова место

Чула съм я тази глупост, че даже са ми я прилагали...  Crazy  А на мъж ми са му връзвали краката, за да са прави... Оня ден обаче, някаква умна комшийка, накарала свекървата да вържат сина ми (на 7 месеца, едвам си седи сам на дупето) с коланите на количката, толкова стегнато, че да му държи гръбчето изправено... Като разбрах, лошо ми стана, та свеки го отнесе...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора