Тема за секса

  • 1 172
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 691
абе тука що няма такава тема или аз съм сляпа  Crazy
какво ще кажете за слабеенето чрез секс  :roll> ии не само за слабеенето но и за вс друго свързано с .. luvbed

# 1
  • Мнения: 4 435
Хохохохо.
Бърз запис на първа позиция. Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 604
какво по-точно да обсъждаме в темата Rolling Eyes
За слабеенето чрез секс съм чувала, че действа ако си само на секс и чай обаче Stop

# 3
  • София
  • Мнения: 4 743
Аз искам да напълнея  Rolling Eyes Значи не трябва да правя секс? Mr. Green

# 4
  • Мнения: 77
Спореде мене се слабее не толкова от секса, колкото от тръпката в началото на нова връзка, която разбира се е придружена с  много секс  Mr. Green Иначе след време, като угасне тръпката и секса не е това, което е бил в началото ... не е по няколко пъти на вечер, ами веднъж в седмицата... де ще му излезе края ако чакаме да слабеем с него newsm78

# 5
  • Мнения: 4 435
Аз искам да напълнея  Rolling Eyes Значи не трябва да правя секс? Mr. Green

Аууу,забранен ти е да знаеш. Mr. Green

mEdIsSa123 Я сподели ти,ти така ли слабееш,има ли ефект,колко пъти на ден и по колко минути? Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 259
Секс, ама с лимони.... това е рецептата за стройна фигура Peace

# 7
  • Мнения: 37
Аз съм чувала за диета със секс и ябълки, а, ако не помогне, спираш ябълките.  Laughing

# 8
  • Мнения: 77
Добре, това с лимоните не го разбрах  newsm78
Секс, ама с лимони.... това е рецептата за стройна фигура Peace
Моля те, обясни ми  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 4 435
Добре, това с лимоните не го разбрах  newsm78
Секс, ама с лимони.... това е рецептата за стройна фигура Peace
Моля те, обясни ми  Rolling Eyes

Ай стига бе.....как някои се връзват на тая тема и пишат сериозно.

# 10
  • Мнения: 77
То че не е на сериозно е пределно ясно, но все пак и шегата не разбрах Simple Smile Леле, срам ме е... Затъпяла съм  #Crazy

# 11
  • Мнения: 3 413
Спореде мене се слабее не толкова от секса, колкото от тръпката в началото на нова връзка, която разбира се е придружена с  много секс  Mr. Green Иначе след време, като угасне тръпката и секса не е това, което е бил в началото ... не е по няколко пъти на вечер, ами веднъж в седмицата... де ще му излезе края ако чакаме да слабеем с него newsm78
Мила,я кажи от колко време си омъжена..направо все едно аз съм го писала

# 12
  • Мнения: 77
Не съм омъжена, ама с моя сме заедно от 5 години и половина ... И честно казано, малко се отдалечавам от темата, но ... Абе, обичам го, ама не ми е същата тръпка, какво да лъжа... Предпочитам да си легна и да се наспя, че като ида на работа да не дремя на бюрото. Е, преди не беше така... И бях по-слаба  Joy

# 13
  • Мнения: 824
Божеее,аз се чудя защо не мога да кача килца Grinning ooooh! Joy

# 14
  • Мнения: 7 474
Време е за слабеене  ooooh!  Mr. Green
За другите въпроси пусни тема в ДиС Laughing

Общи условия

Активация на акаунт