Кореместата тема :хайде на големите шкембета и дупета - 3

  • 16 613
  • 357
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 098
fever , аз бях казала, че като забременея няма да пътувам никъде особено със самолет.
Познай дали не летяхме до Испания, Куба ... ходихме и в Гърция и накрая в Италия. В седми месец
се возих на мотор по Сицилианските магистрали ... и да ни е жива и здрава пътешественичката.
Просто си казах, че и да лежа с вдигнати крака ако ми е писано нещо, то ще се случи независимо
от всичко. Не ти препоръчвам мотори естествено, но искам да ти кажа само да направиш това което ти
чувстваш. Ако ти е много притеснено не пътувайте, ако ли не поглезете душичките малко.  Hug

# 31
  • Мнения: 3 166
Фивче, според мен ако док каже, че няма проблеми, не е лошо да си позволиш мъничко релакс. Мисля, че най-важното е да се чувстваш спокойна.Така че ако пък пътуването те тревожи твърде много - отложете го за догодина. Ние така направихме. Ама аз съм си бъзла де, така че не съм критерий.

baioly, рита,   Hug

# 32
  • Мнения: 3 621
Ехо и от нас ,
чакам да ми запишат час за прегледа и вече съм изнервена че още не са се обадили
Иначе се радвам за добрите новини от прегледа на Фивърчето, и всички да се похвалим като нея 

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 959
Здравейте!
Днес излязоха първите резултати от амниоцентезата и са окей  Heart Eyes
Няма данни за тризомии, другото по-късно  Praynig
Целувки на всички и само хубави резултати   bouquet
Nefertity   - ти на колко време ходиш на преглед?
Аз май ще гледам да издържа до феталната морфология на 11,09. Дано да не ме стегне шапката дотогава.
fever   - и аз не съм спряла да пътувам, но аз хич не съм критерий за пазене, по сто пъти на ден вдигам 10 кг. ми дъщеря  Wink  Както ти е казала Светлето,  ако ти идва отвътре  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 3 123
браво за добрите резултати! Hug

# 35
  • Мнения: 3 016
 smile3501 Алина !Радвам се че всичко е ок . Hug

# 36
  • Мнения: 515
Алина  радвам се за теб мила Hug Heart Eyes следващите резултати съще ще са наред Flowers Four Leaf Clover

fever важното е че се чувстваш добре и че прегледа е минал както трябва ,аз тази седмица се качвах на Батак ,а другата мисля да ходя на море за два три дена  ,няма да влизам в морето и да се пека на слънце но смятам ,че промяната на обстановката ще ми подейства добре ,но за всеки случай утре и без това ще пътувам до София на преглед при д-р Марков и смятам да го попитам дали е добре или не е той решава Wink Hug

Светле Hug мисля те постоянно.Когато тогава Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 1 008
fever, ако смяташ че притеснението ще ти дойде в повече, по добре не тръгвай. Но мисля, че ако идете някъде на близо няма да е проблем, напротив, ще се разнообразиш и разсееш  Hug
Ели, много се радвам, че вече я усещаш. Пожелавам ти повече да не ти дава поводи за притеснения и да рита много силно  Hug Колкото до морето не мисля че ще е проблем  Peace Аз съм ходила и през 2те бременности. Първия път в 20 седмица някъде, втория съвсем в началото. И сме стояли по 1 седмица. Не съм се пекла, но аз и небременна пак не мога да се печа. Единствено първия път получих обрив от слънцето. Но това ми стана и тая година въпреки, че бях с доста добър тен от солариум... Така че от слънцето се пази. Обаче в морето азси плувах и ми беше страхотен кеф  Peace

# 38
  • Мнения: 3 621
smile3501 Алина !Радвам се че всичко е ок . Hug
обичам хубавите новини
Nefertity   - ти на колко време ходиш на преглед?
ами на около 10-15 дена и съм на преглед
Хеленка значи скоро ще има с какво да ни се похвалиш, щом си на преглед

# 39
  • Мнения: 3 166
Алина, браво на вас! Все такива новини да ни носиш до края!  Peace
Нефертити, и аз ходя честичко на преглед.
Хеленка, рита ли прилично дамата? Нека, нека. С все сила да го прави, че да е спокойна мама. Впрочем само да  те предупредя -имат си май някакви периоди,в които са по-кротки и едва едва помръдват. Не се шашкай тогава. Както аз се шашкам.

# 40
  • Мнения: 515
Хеленка, рита ли прилично дамата? Нека, нека. С все сила да го прави, че да е спокойна мама. Впрочем само да  те предупредя -имат си май някакви периоди,в които са по-кротки и едва едва помръдват. Не се шашкай тогава. Както аз се шашкам.

 Laughing Е това вече няма как да стане да не се шашкам  Rolling Eyes няма такова положение просто Wink преди два дена я усещах почти цял ден и като почнаха едни мисли да ми идват в главата "Защо шава толкова сега нещо сигурно не е наред" днес до преди малко нищо не усещах и пак шаш Crazy ,ама то Светле на теб какво ли ти разправям като си същатата като мен Wink

Хеленка значи скоро ще има с какво да ни се похвалиш, щом си на преглед [/color]
Дано мила  Praynig дано всички само да се хвалим ,лошото да е останало далеч назад Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 827
Браво за хубавите резултати от амниото на Алина и за прегледа на fever smile3501
Хелена не си само ти така- като чета все едно аз съм го писала Blush И аз като теб, като ме рита прекалено си мисля сега пък защо така силно и продължително, а пък като спре известно време почвам пак да се притеснявам.Явно не е само при нас Mr. Green

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Алина браво за резултатите. Аз днес ходих да видя дали моите са готови, някои още не са излязли. Имам леко завишен белтък в урината и лекаря ме пита дали имам течение, знаете ли на какво може да се дължи?
Утре плануваме на тръгнем на някъде за 3-4 дена, двуомим се между две места, ама в последния момент ще го уточним. Но ще бъде някъде наблизо не повече от 100 км.

# 43
  • Мнения: 502
Фивър, бъди спокойна -  всичко ще е наред Peace!
Наслаждавай се на почивката Hug!

# 44
  • Мнения: 3 621
Светле, аз ти пожелавам да родиш на 23 август, тогава е роден баща ми, беше невероятен човек и баща. И един много добър мой приятел също е роден тогава. Така че аз залагам за 23.август

Общи условия

Активация на акаунт