"15-годишна в ”Пирогов” за перитонит, ражда бебе"

  • 9 639
  • 164
  •   1
Отговори

Анкета

Искате ли темата да бъде заключена?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 22 авг 2008, 11:04

# 60
  • Мнения: 505
Благодаря за инфото.   bouquet

# 61
  • Мнения: 11 607
В статията пише - Без да знае,че е бременна.......Остава после и да кажат,че не е знаела,че е водила и полов живот.......Бременност без секс - няма! Или и секса е било перитонит......Уважението ми, но смятам,че момичето е знаело! Най-малкото е имало едно наум след започнатия вече полов живот! Дано знае поне кой е бащата! Иначе - случай за темата в Клюкарника - Знаете ли от кого?

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Има нещо тука...  newsm78 не ми се струва нормално  Shocked ще разберем рано или късно какво става  Crazy

# 63
  • Мнения: 827
Според мен тя е измислила тази история "Не е знаела"!!! НЯМА КАК ДА НЕ РАЗБЕРЕШ ЧЕ ТЕ РИТА!!! С всичко друго съм съгласна ама да не усетиш шутове и целият ти корем да се тресе...все пак е била в 8-ми месец Shocked

# 64
  • София
  • Мнения: 2 227
В статията пише - Без да знае,че е бременна.......Остава после и да кажат,че не е знаела,че е водила и полов живот.......Бременност без секс - няма! Или и секса е било перитонит..........
Laughing Laughing Laughing

# 65
  • sf
  • Мнения: 10 081
кво ли се учудвам, на тая възраст не знаят сърби ли ги, ебе ли им се...
кошмарно е, такава неграмотност  ooooh!

# 66
  • Мнения: 9 814
Чакайте сега, тя не е отричала, че е водила полов живот, отрича да е знаела, че е бременна.
Въпросът обаче е друг. Къде са родителите в случая?! И особено майката. Тя не говорили с дъщеря си, не споделят ли, не й ли обяснява някой елементарни неща от женската анатомия?
Момичето се е усещало, че става нещо, споделила го е с гинеколога, който я е изродил, но просто не е вярвала, че е бременна.
Както писах и преди на няколко пъти е провървявала и си е мислела, че това е цикълът й. Д-р Георгиев каза, че почти не й е личал никакъв корем. Просто сподели, че става въпрос за ниска култура.

# 67
  • Мнения: 11 607
Чакайте сега, тя не е отричала, че е водила полов живот, отрича да е знаела, че е бременна.
Въпросът обаче е друг. Къде са родителите в случая?! И особено майката.

Едното - половия живот е много близо до другото - бременността. Особено като не са наясно с контрацептивите, вероятността да стане белята е огромна. А и за част от младите кантрацептив се равнява на аборт. По принцип мое мнение е , че майката е липсвала не само в тази част от живота на дъщеря си......

# 68
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Тя няма начин да не е знаела, че е бременна. Когато бебето рита тя какво си е мислила или сигурно не го е усещала, а? А пък щом е спортистка и напълнява на какво ли се дължи това?

# 69
  • Мнения: 7 723
Тя няма начин да не е знаела, че е бременна. Когато бебето рита тя какво си е мислила или сигурно не го е усещала, а? А пък щом е спортистка и напълнява на какво ли се дължи това?

Вероятно си е мислила, че има колики? newsm78

# 70
  • Мнения: 537
Според мен тя е измислила тази история "Не е знаела"!!! НЯМА КАК ДА НЕ РАЗБЕРЕШ ЧЕ ТЕ РИТА!!! С всичко друго съм съгласна ама да не усетиш шутове и целият ти корем да се тресе...все пак е била в 8-ми месец Shocked

Не е задължително целият ти корем да се тресе в осмия месец. Мен ме риташе много слабо последните 2 месеца, мога да кажа че почти даже не я усещах, бях почнала да се притеснявам, че може да съм я загубила. А пък и мацката като не е очаквала, че може да е бременна от къде да направи връзката, още повече че доктора е казал че става въпрос за ниска култура.
Иначе и аз мисля, че поне малко може да е усещала, че нещо не е както трябва, но понеже не й се е вярвало че може да е бременна и просто не й се е занимавало. С надеждата, че няма нищо.

# 71
  • Мнения: 505
Браво! По канал 1 казаха, че ще си гледат детето! Да са живи и здрави всички!

# 72
  • София
  • Мнения: 2 227
Браво! По канал 1 казаха, че ще си гледат детето! Да са живи и здрави всички!
Браво, много се радвам. Дано го образоват повече от майка му.

# 73
  • Попово
  • Мнения: 687
Браво! По канал 1 казаха, че ще си гледат детето! Да са живи и здрави всички!
Браво, много се радвам. Дано го образоват повече от майка му.
дано  ooooh!

# 74
  • Мнения: 203
Едва ли не е знаела че е бременна...дано поне решат да задържат бебето.

Общи условия

Активация на акаунт